bugün

hayatımda en çok utanmama neden olan anlardan birini yaşamama sebep olan durum. bundan 1 yıl önce annemin arkadaşı kahvaltıya çağırmış bizimkileri ailecek gideceğiz. ben normalde hayatta gitmem ama bu kez bir değişiklik olsun diye gideyim dedim. hay aklıma tüküreyim neden gidersin ki. eve vardık 10 dakikalık sohbet sonrası sofraya geçtik. kendi tabaklarımıza kahvaltılıkları ekledik yiyoruz. ben gene kendimi evde sanıp ortadaki servis tabağında bulunan bol zeytinyağlı yeşil zeytine daldırdım çatalı. lan o zeytin sen tut tabaktan fırla süheyla teyzenin kafasına çarp. tabakta öyle yayvanmış ki zeytin sofradan 40-45 cm havalandı aq. abi bir yandan gülme geliyor, bir yandan utanıyorum. kıpkırmızı oldum yemin ederim, vücut fizyolojik patlama yaşayacaktı.

görsel
Normalde zeytin yemek için şu kullanılıyor. http://www.decorillo.com/...Servis-Catali_14014_1.jpg
Ama eğer yoksa ya tabağı eline alıp çatalını batırmadan ittirmek suretiyle koyacaksın ya da hiç kalkışmayacaksın direkt elle alacaksın. ya da hiç ekşına girmeye lüzum yok iki zeytin de yemeyiverin kahvaltıda.
Kahvaltı ofsaytı.