bugün

(bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)
Haberi sunan spikeri google çeviride konuşan kadın sanmama neden olan olay.
orospu çocuklarıdır. insan değil bu amına koduklarım, bütün peruyu bombalasalar sikimde olmaz artık. savunmasız, kendini ifade edemeyen, kendinden zayıf bir canlıya zarar verene zerre saygım olmaz. bunları barındıranlara da olmaz.
izlemeye bile tahammul edemedigimdir.
onu yapan kişiyi de timsah dolu nehire atarlar inşallah parçalanışını zevkle izleyeceğim.
klasik hayvan eziyetidir. insan küfür demektir hayvan dilinde. Videoyu açmadım, açamam. Ben bakmaya bile dayanamazken bunu yapan insanlar var. Sonra neden hümanist değilsin nefret dolusun derler. Ben bu orospu çocuğu insan ırkını hiçbir zaman sevemem.
Şerefsizliğin önde gidenidir. Vicdansızlıktır. Ama şu video linkinü doğru düzgün atsan diyorum malum kırık link vermişsin...
orospu çocukluğunun önde gitmesidir.

hayvancağız kurtuldu sanmıştım. sonunu izlemeseydim keşke.
izlemedim ama keşke birileri de zevk olsun diye bu orospu çocuğunu atsaydı. Hatta ben olsam atmazdım. Sarkıtırdım bacaklarından, parçalaya parçalaya yerlerdi. Acı çeke çeke gebersin aşağılık herif.
arkadan biride seni itelese daha bi zevkli olurrdu. hem itteklese hem itelese.. +keyif kahve nerde .
izlemeye cesaret bile edemediğim eylemdir. vicdansız,şerefsizler, ruh hastaları.
1- orospu çocuğu nedir?
2- orospu çocuğu nasıl olunur?

yeminle zevk olsun diye bu adamları nehire atabilirim.
zevk olsun diye bunu yapanı gebertmek.