bugün

kendi dudaklarını öpmek.
anket doldurmak.
her gördüğü afiş,broşür v.b. dağıtan insandan bir tane almak,almadan geçmemek.
bardaktaki salebi içince dibinde kalan kaymaklı tarçınlı koyu kısmı dille sıyırmak.tabi cafede yapınca hoş olmuyor.
Araba anahtarIyla kulak karIstIrmak. Burnunu salondaki oturma grubuna silmek, asansorde osurmak...
çiş tutmak.
kızlara işaret parmağıyla tokat atmak.
yolda bir tanıdığa rastlandığında selam vermek yerine ensesine şap diye ses çıkartarak bir tokat patlatmak.
unisex wclere eski eşimin telefon numarasını yazıyorum. altına yazdığım notu okuyan kesin arıyordur. yazık yaa gece yarısı aradıklarında uykusu bölünüyordur garibin. ayh kıyamam yhaa. *

düdüt: eski eşim bir erkekti, sıradan çapkın bir erkek. eksilemeyin amk adamını savunuyorsunuz sanki.
eski eşim bir bayan olsaydı yapmazdım ama.
sevgilinin siyah noktalarını sıkmak *
sıçarken bokun kopmadan olabildiğince uzun olmasını sağlayarak kişisel rekorumuzu kırmaya çalışmak.

zannedersem bu pek de ufak bir sapıklık olmadı.
dikiz-ül makbul. en nazik olanı:

-bacaklarına dokunabilir miyim? sorusudur.
çok nadirende olsa laf atmak. atlan laflarda belden aşağı değil beğendiğimi belirten masumane laflardır belirtmek istedim.
sineklerin kanadını yolup karıncalarla savaştırmak. karıncalar kazansın diye onlara daha önceden ü.ker çikolata gofret yedirtmek. ben ne garip çocukmuşum yahu.
tırnak yemek, tırnak etlerini yemek, oje yemek.
uyurken kedimi rahatsız etmek.
esnediğinde ağzını kapatmaya çalışmak tabi uykulu karşılık veremiyor.
babayla anneyi ufaktan ufağa dikizleme.aşırı olmamak kaydıyla haz verir...
arkadasin kasini cimbizla alirken bilerek derisini sıkıstırıp bagirttirmak *
kalabalık ortamda sessizce osurup "kim osurdu lan!" diye ortamı fişeklemek,milleti birbirine düşürmek.
eğer kız liseliyseniz;
sıra arkadaşının saçlarının tam tepesinde oluşan topuza sağlam bir yumruk atmak.
o gün ince sütyen giyen arkadaşın göğüslerini oldukça sert şekilde sıkmak.
okul pantolonunun fermuarına kalem/cetvel gibi uzun cisimler sıkıştırıp, bir erkek edasıyla sınıfın en sakin kızlarının üstüne yürümek.
derste hoca tahtaya bir şeyler yazarken, sapıklıklarıyla ünlü arkadaşa dili üst dudağa sürtmek suretiyle iş atmak.
boşta bulunan her göte bir tane şaplak atmak.

vay efendim sonra kız liseliler niye cazgır oluyor. bağımız gevşedi lanet okulda.
ilkokuldayken resmi çok iyi olan derya'dan resimlerimi yapması için yardım isterdim.
o, resim kağıdına eğildiğinde ben de saçlarını koklardım. ilk aşk işte unutulmuyor, kokusu hala burnumda. *
fake hesaptan ona buna sataşmak. yapıyorum evet.
bol miktarda tozlanan klavyenin temizliğini kürdanla tuş aralarındaki pislikleri gün yüzüne çıkarıp biriktirerek yapmak.
misal,
istiklal'de fransız konsolosluğuna doğru ilerlerken yandaki arkadaşa yüksek sesle
"yaa buralarda fransız konsolosluğu vardı, nerde ki o"
demek.
zevk alınan kısım bu değil tabi.
bunu duyanların bir sana bir fransız konsolosluğuna bakıp yaşadığı
"göstersem mi, göstermesem mi,
kendi bulur heralde,
ama söylemek mi lazım,
konuşmasını dinlemiş gibi mi olurum,
yok yaaa nolucak"
tedirginliğini izlemek. ahah o bikaç saniye çok komik oluyo lan suratınız.
sigarasını yakmak için ateş isteyen birinin sigarasını yakacak gibi yapıp ağzından sigarayı almak.