bugün

(bkz: allah size de versin)
doğrudur.
parasızlar ise sürekli otsbir çekerler.

hatta bunlardan sevişmek için dilenenleri bile görülmüştür. oysa zengin öyle mi, ne zaman canı çekse veriyor kamışa suyu.
-hacı geçen o kadar parasız kaldım ki
+bir ekmek alacak paran da mı yoktu abi
-olum ekmek dert değil, otsbir çekmekten malafatı aşındırdım.
kiminin parası kiminin tipi,kıza nadiren para yediren tipler vardır.onlar mutludur hayatlarından para "o"radan gelir delikalı ikici elde olsa dest-i izdivacına talip olur.
kanıtlanması için iddia makamının parası olan herkesin altına yatmasını gerektiren önerme. gerçi halk arasında bunun da bir adı var
(bkz: orospuluk)
neyse konuya geçelim. biliyorum, parası olan insanlar size koyuyor. yanlış anlamayın, o anlamda koymuyor, size ihtiyaçları yok zaten. son derece güzel ilişkileri var onların. birlikte oldukları kişileri de "koydukları kişi " olarak görmüyorlar sizin gibi. ilişkisi olan kızlara asılacak kadar düşmüş adamlar değiller zaten onlar. onlar sadece, elinde üç beş kuruş para olsa sapkınlıktan hollanda'ya çadır kuracak adamlar tarafından eleştirilen adamlar. kıskanılıyorlar haliyle. hem de en ucuz yoldan. "parası var, zengin bu. am üstünde göt skiyodur pezevenk" denerek hem de. ha bunu söyleyen kişilerin her 10 dakikada bir karı kız nasıl yatağa atılır muhabbeti yapması da ayrı bir güzellik tabi. sevgilisi olan kızlara yazılarak "fakir" edebiyatı yapmaları dünyanın 8. harikası. ayrıca bu bol bol sevişen adamı çekemeyenlerin o kuşum aydın dişleriyle saçlarını xxx yeni nesil kıro gibi dikip zengin görünme çabası da son derece ilginç. lan oğlum kendinize gelin, yapmayın etmeyin. paranız yok diye bu kadar ezmeyin kendinizi. siz de bir kız bulursunuz. bakın parası olmayıp ta düzgün bir ilişki yaşayan milyonlarca insan var. gerçi onlarda sizde olmayan şeyler var. kişilik falan. ha bu arada, varoş manzaralı evinizin perdelerini açıp, çırılçıplak yatağa uzanıp kendinizi tatmin etmeyi unutmayın. varoş manzarasını boğaz olarak düşünün, altınızdaki sarı lekeli çarşafı da çok güzel bir bayan olarak. başka çareniz yok çünkü saçlar falan dikili olacak bu arada. yoksa nasıl zengin görünürsünüz lan! ha bak çok para kazanmak istiyorsanız size çok uygun mesleklerde var. fiziğe uymaz ama ruhunuza iyi gider.
(bkz: e5 meslek edindirme kursları)