bugün

yıllar öncesinin bir güzin abla klasiği. kişi, başlıktaki özelliklerini yazıp olayı anlatmıştı. çok kızın canını yakıyormuş da. güzin ablamız kendisine ayarı vermişti.

"tüm özelliklerini yazmışsın arkadaşım. yalnız birini yazmayı unutmuşsun. onu da ben söyleyeyim: tam bir gerizekalısın."
sazan kızları avlamaya yarayan bir erkekte aranılan özelliklerin çoğunu bulunduran erkek sözü. yalnız en önemlisi unutulmuş: "zeki, çevik ve sivri zeka bir akıla sahip olmak!"
geçimsiz bir insan olduğunu belli edebilecek bir açıklamadır. *
kıroyum ama para bende demenin başka bir şekli...
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
beni anlatan ifadelerdir bunlar. hatta guns 'n roses'dan you're crazy dinleyerek her gün bunlarla masturbasyon yaparım.

valla.
tersi için bakınız: mütevaziyim, hayat okulunu bitirmişim, sempatiğim, aileye çok önem veririm.
inanmadığım ifadedir. hem zenginsin, hem kültürlüsün, hem yakışıklısın tüm bunlar elinde olmasına rağmen yalnız yaşıyorsun, inanılacak gibi değil.
bir megolamanlık örneğini anlatan başlık.
rumuz olarak bile kullanılabilecek bir başlık...sazanlar atlar tabii böyle bir rumuza,çünkü adam gerçekten zengin,kültürlü ve de yakışıklı olsa rumuzla ilan verirmi hiç...
... "cunku iktidarsiz bir malim, birak ba$kalarini, masturbasyon yaptigimda kendimi bile tatmin edemiyorum" cumlenin devami niteligindedir.