bugün

ev alıp kiraya veririm ulan hayallerim bile fakir yav.
Evlenicem ulan. Koca meraklısı gibi algilandim kahretsin.
Apartman alıp bütün daireleri kiraya vericem. sonracima çanakkale'de mütevazı kedi, köpekler besleyebileceğim, akşamları bahçesinde masamı kurup; kah demlenip, kah kahvemi içebileceğim küçük bir ev alıp yerleşicem.
sayesinde insanların hayallerinin bile fakirleştiğini fark ettiğim başlık.
not:fakirim.
önceliğim öğrencilere yardımcı olmaktır.
dolabımı burberry, LV, prada, celine, channel, gucci, eliesaab, fendi, balmain, versace, balenciaga gibi bilimum lüks markalarla donaltmak istiyorum. arabamı bentley, zenginliğimi de beverly hillsten bir malikene ile taçlandırmak istiyorum. tabi bunların hepsi olduğunda mutluluk olur mu bilmem. mutluluk olmadığında bir değeri yok cünkü.
neler yapmam ki, neler neler. büyük hayallerim var.
Valla bir çok şey yapmayı planlıyorum. Önceliklerim; eve yardımcı almak ama kalıcı değil yani haftada 1.
Sonra düzenli cilt bakımı. En iyi ürünler neyse onlardan bir rutin oluşturmak.
Düzenli psikologa gitmek. Bilmiyorum ihtiyacım yok öyle de. Hazır param var daha mutlu neden olmayayım ki. Sonra tabi ki herkes gibi gezmek. Kuzey ışıkları için gemi turu ve bilmediğim gitmediğim tüm ülkelere gitmek.
Annesiz babasız büyüyen çocuklara yardım etmek. Maddi manevi. iç mimarla anlaşıp evimi daha iyi dekore ettirmek olabilir...

Şimdi bunların bazısı için çok çok zengin olmaya gerek yok. 5 bin civarı bir işim olsa çok rahat yapabileceğim şeyler. Hadi inş.