bugün

Hayır anlamıyorum. Ve yaşayarakda anlamak istemiyorum. ne yani her yolu denedin de zengin olmak için bu yol mu kaldı? zengin adamı ya öleme kadar sömürmek ya da o adamdan gelir temin ederek kendi yolunu çizmek?
rahat yaşamak isteyen boş kızdır. aşk,sevgi nedir bilen insanlar zaten anlayamazlar bu tip kızları.

beni en büyük çeken motorun dalga köpürtmesi. *

edit: bir de bunun zengin kız zengin erkek versiyonu var. iç çemberden evlenmelisin mutlaka. eğer memur çocuğuyla evlenirsen değerin düşer değil mi? sizin düşünce yapınızı... öpüyorum.
fakirlerin anlayamamasi normal olan olay. mesela benim gibi babasi varlikli kiz dusuk gelir grubundaki biri ile evlenemez. olmaz yani. zengin kizlar da zengin erkek ister. cok bilmis arkadaslara soyleyeyim de olayi surekli fakir kiz zengin erkek muhabbetine getirmesinler.
nası olsa zenginde fakiride üstüme çıkıp 30 dakika tepinecek, nası olsa ikisie 2-3 yıl geçtikten sonra bana karşı ilgisini kaybedecek, nası olsa ikiside ilerde aldatacak, nası olsa ikiside akşamları pijama giyip tv karşısında uyuya kalacak nası olsa sevdiğimle evlensemde evliliğin bilmemkaçıncı yılında aşk bitecek diye düşünen kızdır.

zenginle evleniyimde balayımı maldivlerde yaparım, haftasonları parise kaçarım, altıma çektiği bmw ile dışarda fink atarım, bağcılarda oturmaktansa ataköyde otururum, devlet hastahanesinde sıra beklemektense özel hastahane muayenelerimi olurum, ilerde çocuğuma daha iyi bir gelecek sağlarım sabahın altısında kalkıp metrobüslerde işe gitmem diyen kızdır.

yaptığını anlıyormuyum ya da hak veriyormuyum diye sorucaksanız eğer evleneği kişi bensem tamamen hak verdiğim kızdır eğer başkası ile sırf zengin diye evlenecek ise orospudur, yolludur, otobandır.

not: zenginim
Gayet anladığım olaydır. Ulan ben bile erkek halimle finallerden sonra zengin kadın aramayı ciddi ciddi düşünüyorum kızlar mı yapmayacak bunu. Ne güzel sessiz sakin biraz ezik bir zengin çocuğu bulacak ömür boyu rahat. Gel keyfim gel.
kendi kazanmadığı paranın zevkli olacağını sanan kızlardır.
neyini anlamıyonuz yani. zengin koca şart.