bugün

etine çok güvenir böyleleri afedersiniz.
rahatına düşkün kocadan çok parayı seven bir tiptir.Uzak durulması gerekir.Düşman başına,düşman başına.
karşısındaki kişiyi sadece menfaatleri doğrultusunda kullanması para olarak görmesi ne yazık ki böyle karaktersizler de var.
düşününce gayet mantıklı bir karaktere sahip olduğu kabul edilebilir. kadın çocuklarını düşünüyordur, hangi adama güvenilir ki, kendi babama güvensem kardeşlerim olmazdı lan, kime gitsem zaten sadece beni değil hayatımı sikecek afedersin de e madem öyle en azından zengin biri olsun da çocuklarım rahat eder, mantığı hakimdir. bu şekilde düşünmeyen kadın zaten şanslı kadındır ve hala adamların karakterine kişiliklerine bakıp tanıyabileceğine inanıyordur. ve zengin koca aramaz. mutlu edecek koca arar.
bana göre bir eskort kızdan farksızdır.
Çıkarcı ve menfaatçidir.
Pahalı fahişelerden hallicedir.

Kusura bakmayın göte göt denir.
Yatakta tanımak lazımdır efendim, rakı masasında tüm tanıyamadıklarımızın hatrına.
özellikle zengin olsunda ne olursa olsun diyorsa ayıp ediyor ama aradığı eş adayınnda olmasını istediği özelliklerden biriyse olabilir dediğim anlayışla karşılanması orospu falan denmemesi gereken kadının karakteridir. hangimiz rahat şartlarda yaşamak istemiyoruz allah aşkına.
Realisttir. Fakirle evlenip kuru ekmek mi kemirecek?
Fahişeden farklı olmayan hatta daha kötü olan karakterdir. Ne yazık ki az bişey güzel ve beyinsiz her kız böyledir.
Zengin olmayana bakan mi varda boyle ayirt edici baslik actin.
fakir erkeklerin bok attığı karakterdir.

pragmatist kadındır. arkasındayım.
zengin koca arayan kadınların genel özellikleri aslında zeki olmadıklarındandır.

daha doğrusu herkes tarafından kafasını kullandı dense de aslında kullandığı başka bir şeyin kafasıdır.
erkeğin kalbine giden yol mideden geçer sözünü silip s.kinden geçer lafına inanıp onu yola sokmuş ve kendini bir şekilde bağlamış kadındır.

bu durumda erkekte aslında zeki olmadığını göstermektedir. çünkü giderek azalan bir güzellik eğrisi ve giderek biten bir şeye bunca yatırım yapmak maliyet açısından çok saçmadır. böyle bir yatırımı yapmakta gereksizdir.

ee kendine zengin koca arayan kadın ancak bu şekilde değerlendirilmelidir.
Tabikide zeka eksikliği, hayatta bir şeyi başaramamış olmak, beleşçi ve kültürsüz olmak diye uzar gider.
bu furya yaklaşık 30 sene önce başladı . gerçek sevgileri gerçek saygıları biz hep eski insanlarımız da gördük örnek almaya çalıştık . ne öğrenirsek kar dır dedik .

teknoljik çağ modernizmin yok etmeye çalıştığı değerleri de böylece görmüş olduk .

modernizm mi ? hepsi senin olsun . al al hiç çekinme lütfen . hepsini al ki başka kimseye kalmasın bi zahmet .
Tam parazit yaşayan karakterdir.
Kapitalist düzenin insanlar üzerinde gösterdiği etkilerden bir tanesidir. Bir yoldan zengin olup canının çektiği her şeye rahatlıkla erişebilme arzusu ile bedenini pazarlar bu insanlar. Sadece kadınlar demiyorum, insanlar diyorum ha.

Servet peşine düşmektense kendine uygun bir insan peşine düşmeli.

bu dünya ne zenginler gördü geçirdi.
Gözünde dolar işareti olan emojinin ete kemiğe bürünmüş halidir. Sırtlan gibi avına atlama yeteneğine sahip kişilerdir sevgilisinin bmwsinden daha yeni modele sahip erkeğe rastlarsa tekmeyi koyacak mideye sahiptirler.
Ama not:
2 tip vardır zeki olan veya kendi açığını bu şekilde kapatmak isteyen. Bahsettiğim 2. Tip. Son zamanlarda şahit olduğum insan tipi. Garantidir.
legal orospuluk gibi bisey. paraya karşı bedenini satıyorsun.
Surekli Lüks mekanlarda check in,açık instagram profili bla bla.
sosyal medya profillerine (bkz: kün fe yekün) yazarlar.
olmayan karakterdir.
Siz kiz olsaydiniz çulsuz erkek mi yoksa zengin erkek mi tercih ederdiniz diye sozluk erkeklerin kendilerine sormasi gereken sorudur.
orospu karakteridir. onlarda para için erkek aramıyor mu yahu. kesinlikle.