bugün

bunla ilgili efsane bir fıkra vardır anlatayım.

Yeni evli bir çift tren yoluna yakın bir yerde ev almışlar. Evin beyi her sabah işe gittikten sonra trenler geçmeye başlarmış ve yatak odasında bulunan elbise dolabının kapıları gıcırdarmış. Buna sinirlenen evin hanımı bir sabah eşi gittikten sonra marangoz çağırmış. Marangoz :
-Anlamadım bir sorun yok, demiş.
Evin hanımı :
-Ama tren geçerken gıcırdıyor buda beni sinir ediyor .
Marangoz :
-iyi, siz işlerinize bakın ben dolabın içine gireyim. Tren geçsin bir bakayım nerede arıza var.
Kadın işlerine koyulmuş. Evin reisinin geri geleceği tutmuş bakmış ki kapıda bir çift erkek ayakkabısı var. Dalmış içeriye aramış taramış yatağın altına bakmış kimse yok. Elbise dolabını açınca bakmış ki adamın biri sinmiş bekliyor.
-Ne işin var lan senin burada!
Marangoz ürkek bir sesle :
-Şimdi tren bekliyorum diyeceğim, ama inanmazsın ki!
Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde , geçen salı yayınlanan sezonun ilk bölümünde, bu hikayeye benzer bir olay yaşandı.

Hızır karakteri 3-5 kişiyi mp5 ile taradiktan sonra üstü başı kan olduğu için üstünü temizlemek için barakaya girdi. Garip bir şekilde o gece ilk kez ortaya çıkan eski sevgilisini de kanları temizlemesi icin yanına almıştı.

Kanları temizlerken karısı geldi. Hızır da kanları temizliyoruz dedi ama işte fıkradaki gibi oldu.

Bunu neden anlattım ben de bilmiyorum sanırım 04:15 işsizliği.
- sen kimsin lan
+ beyefendi çıplağım şu an lütfen biraz özel hayata saygı.

sonra niye öldüm. hıamına