bugün

elbetteki moderatörlük teklifi değildir arkadaşlar. bizim gibi yazarlar uzun entry yazar, oylanmaz dolayısıyla da okunmaz.
futbolla alakalı başlıklarda da yazmış olduğu kısa yazılar sebebi ile okunur ve kişinin görüşlerine göre olumlu ya da olumsuz oy alır.

burada okuyoruz, zaman zaman da okunuyoruz. sevdiğimiz yazarlarla mesajlaşıyoruz, tanımadıklarımıza bir selam veriyoruz.
bizim ablalar da burda ablalar da mottosuyla yola çıkıp yazar nicklerinden tahminler yürütüp ablalara bir merhaba diyoruz.
bazen abla dediklerimiz ağabey çıkıyor. ama olsun. önemli olan niyettir diyoruz.

ama gel gelelim, sözlüğümüzün kurucusu ulu önder zall efendiden almış olduğum şu mesaj beni son derece hayretler içerisine düşürdü arkadaşlar. bu ortamın ciddiyetine ve kurucunun sahip olduğu ahlaka birazdan siz de şahit olacaksınız.

ben yaslamasını da yaslanmasını da iyi bilirim ama bu davranış yakışmadı sana zall efendi.

http://tinypic.com/view.php?pic=903ryb&s=8

- daha eksilemeyin beyler, öldüm.
- hala eksiliyor ibneler.
Zallah zallahh niye bÖyle dedi ki bu Çocuk? Umarım sadece balkondaki serverı duvara yaslamaktan bahsediyordur.
(bkz: böbrek avi)