bugün

sözlükte çok az kişinin bildiği bir gerçek..malumunuz biz trooller olmasa şu sözlük çekilmez olur.sözlüğün sadece yazarlarca değil geniş kitlelerce okunmasında yine biz trolleerin katkısı çok büyük.durumun farkında olan zall son zamanlarda artan reklam gelirlerini trollerle paylaşma kararı almıştır.son 3 aydır var olan uygulamada para banka hesaplarına otamatik olarak yatırılmaktadır.bu durumun sözlük yazarlarınca anlayışla karşılanacağı kannatindeyiz.

ha öyle sanıldığı gibi yüksek bir meblağ değil.benim için önemli olan verdiğim emeğin sembolik de olsa bir karşılığını alabilmek...teşekkürler zall.
mesela zall ın toplam entry sayısı belli seviyeyi aşmış ve bu sayıdan sonra gireceği entry sayısına göre işsiz yazarlara maaş bağlaması gerekliliğidir.

ssg'nin aylık gelirini öğrendikten sonra, zall'dan beklediğimiz ve diğer sözlük patronlarına da örnek olmasını beklediğimiz olaydır.

http://www.patronturk.com...lukten-ne-kadar-kazaniyor

imza işsiz bir genç
--spoiler--
Kim düşünebilirdi ki.

Biri çok yok pahasına bir fabrika kuracak ve fabrikanın işçileri bedava çalışırken, sahibi para içinde yüzecek.
--spoiler--
bilgi iş gücü nün ki bi anlamda yazarlar olarak bu gruba giriyoruz bi kriter çerçevesinde hakkettiği hak.
(bkz: zall ın amelelik yapma sebepleri)
giydiği dona kadar herşeyini borçlu olduğu bu çalışkan arkadaşlara zall ne kadar verse azdır bütün gün bilgisayar başında onun için çalışırlar.
ne kadar prim alıyorsunuz lan harbiden benim de bu aralar paraya ihtiyacım var,bir tutan olsa elimizden.
trollerin akla hayale sığımayan başlık sıçmalarının başka mantıklı açıklaması yok. para harici bir insan bunu neden yapar? asgari ücret+yol+yemek zall'dan. güzel meslek alımlar ne zaman acaba bizde başvuralım.
(bkz: troll oluyorum)
yazacak bir şey bulamadıkları içindir belki de.
eğer doğruysa trollere söylediğim bütün hakaret içerikli lafları yiyip ben de troll olabilirim. keza her şey rosava'nın dediği gibi güllük gülistanlık değil. açlık sınırındayız...
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
Yok yok şaka. Öncelikle troll olduğumu söylemiyorum, inkar ediyorum.
Zall bana para gönderiyor ama. Şuana kadar 11 bin lira gönderdi sağolsun.
Her ay bir iki gün gecikir bu maaşlar. Ziraatten yatar.
zall kart ile yapılandır. evet.