bugün

zall'ı tvde izlemiş her bünye zall'ın bu cümleyi kuramayacağını bilir... tasarımınızı derken çuvallar... sikerim derken de zokarım ya da zokara falan çıkabilir ağzından...
zall yapmaz öyle şeyler.
(bkz: ve tanrı zall ı yarattı)
(bkz: çooayıp)
zallın çıldırmasıdır.
(bkz: zall ın çıldırdığı an)
(bkz: zall ın döner bıçağını çekmesi) an meselesi olacak durumdur.emanet zuladan çıktığı anda kan akmalı ama reis.vur emaneti bitsin bu barış le kardeşim.
"top benim kurallar benim" demesidir.

"parayı bizim sırtımızdan kazanıyon bacım ne bu havalar?" denerek cevap verilir.
işin sonu oraya varacak gibi görünmektedir. haklıdır kanımca. ama o kadar da olmaz be.
güney amerika menşeili ddos saldırısında sözlük maymuna dönmüşken bile sükunetini muhafaza edebilmiş beyfendi bir insanın;

http://galeri7.uludagsozl...-irispi-cicigi_299256.jpg

- bu kabil şeylere sinirlenmesini, doğrusu mümkün görmüyorum.

yeni yüzden, ekşi sözlük beta tarzı bir şeyler beklerken facebook tarzı bir başlangıç görüntüsüyle karşılaştım. inceledikçe ve öğrendikçe farkına vardım ki görüntünün çok ötesinde ciddi işlevsellik kazandırılmış ve kullanım kolaylığı getirilip güzel bir iş çıkarılmış.

tüm bu yeniliklere karşın, koministimam kardeşim için bir donuz butonu konmamış olması beni üzdü. ne vardı! güzel hatırı için koyaydınız bir butoncuk da basaydı. onun da gönlü olaydı.

- emeği geçen herkesi kutluyor, yeniliklerin devamını diliyorum.
eksilenme sonrası feveranı olabilir.