bugün

sözlükle ilgili uktelerin en derinini acilen iletme isteğiyle şimdiden öncelikler sıralaması yapılması gereken liste...
misal: "- zall selam, ekip show isine girsin derim ben. disko kralı nda yeni yetenekler keşfettim, senden iyi olmasınlar çok başarılıydılar. show un adını da 'çok güzel kelebekler bunlar' gibi birşey koyarız, ha? paraya gözümüz doyar vallaha. ne dersin?
"You take the blue pill; the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill; you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes."

çeviri: mavi pili alırsın; bu hikaye biter, yatağında uyanır ve neye inanmak istersen ona inanırsın. kırmızı pili alırsan; harikalar dünyasında kalırsın ve tavşan deliğinin ne kadar derine gittiğini gösteririm.
selam fıstık naber?
sen benim entryi silmişin? hayırdır?
Ben : 2 günde yazar mı olunur zall ?? Ekşide aylar geçiyor yazar olabilmek için ! Hem sözlük iyice inci özentisi ergen kaynamaya başladı.
Zall : Eksiye geri dön o zaman ne işin var burada ?
Ben : Atıştık birkaç kisiyle attılar bir daha dönmem.Ama şunu söyliyim eksiden çok geriyiz cokkk..
- aha zall kanka sall.
zall: hay şu sözlüğü kurduğum güne lanet olsun.
- bizim yiğeni geçen gün çaylak yapmışsın? kimsin olum sen?
(bkz: zallım oyun bozan)
-naber lan nasılsın. ? -harçlığın var mı? -bak eğer yoksa söyle sonra kızların yanında dumur olma.
-boynun neden eğri?
+moderasyon belimi büktü.
bildiğim çok iyi bir diksiyon kursu var. hani istersen yönlendirebilirim?
(bkz: merhaba) ?
Merhaba bu tipsizliğinin sırrı ne ?.
elimi zallasam ellisi.
koca kafandan sen suçlusun!