bugün

skandal çıkarabilir bu olay. sözlükte büyük bir krize sebep olur; zaten dış kaynaklar tarafından sürekli istikrarsızlaştırma çabası içinde olan sözlük çöker.
(bkz: sekerse tehlike)
oyuncak : efendim, entry kesinlikle tanım içermelidir maddesinde bir tutarsızlık görmekteyim
zall : ne demek istiyorsunuz? format kitapçığında gÂyet açık değil mi?
oyuncak : ama sayın adminim, pek çok entry'nin başlıktaki kavrama bir örnek olsun diye yazıldığını görüyoruz, tanım başka örnek başka...
zall : bana bunlarla gelmeyin sayın mod, işinizi yapın
salça : sayın adminim, ben de "entry'De şahsi yorum olmamalıdır" maddesine takıldım, tdk'Dan direkt geçirilmemiş her entry'De şahsi yorum zÂten gözlenmemekte midir ?
zall : sayın mod, lütfen bana işimi öğretmeyin, madde açık... buyrun(swissssss) <toc!>
salça : ahh!

ardından sözlük bir 10 yıl geriye gider. entry'ler 1997 yılına ait olur. aç kalan yazarlar bursa'ya gidip zall'a klavye fırlatırlar, güvenlik son anda engeller bu adamları;

- sayın adminim! ben bir yazarım! ben bir yazarım! <taaak>

sonra erken seçime gidilir, moderasyon değişir. dinci bir moderasyon gelir başımıza. 5 yıl sonra da zall'ı değiştirirler, uludağ sözlükte "tehlikenin farkında mısınız?" reklamları görmeye başlarız.

(bkz: geyik yapmak)
(bkz: uludag sözlüğü düzlüğe çıkarabilecek olaylar)
sözlükte develüasyona neden olabilecek bir olaydır.
(bkz: format http://c:/q/s/autotest)
ekonomik kriz çıkmasıyla sözlüğün kapanmasına kadar gidebilecek olaydır.*
(bkz: devalüasyon)
format fırlatılan mod, olay sonrası sol frame'e çıkarak, "bu ciddi bir ayardır" şeklinde bir entry girmezse fazla sorun çıkarmayacak olaydır. aksi olursa, o zaman ne olacağı belli olmaz...
akabinde yazarların modun kafasına bilgisayar kasası fırlatmasıyla muhteşemleşecek vukuat.

(bkz: göz var izan var) ama sözlükte eşitlik yok.
güncel Önemli Başlıklar