bugün

bu tip insanlara aldırıp gerçekten hesabını sildirmiş, acaba ne oldu?

Sözlüktekiler bu insanı silince süper bir yer mi oldu sözlük, kafamda deli sorular.
Geçenlerde sesime laf edip ağzıma sıçan adam.
Özelden biraz polemiğe girmistik ve bana çirkin şeyler söylemişti. Ah canım.
Kıyamam.
küfür ettiği cenaha mensup kızlara yürüyen bir arkadaşınızdı..

saçmalayıp gitmesi kaçınılmazdı zaten..

olmayınca kendilerini imha edenlerdir bu ve bunun gibiler..

tıpkı bachata bero örneği gibi..

hayırlı silinmeler vitaminsiz..
(bkz: donuz)

Kullandım huzurluyum.
Daha öncede söyledim yine söylüyorum sözlük bunlar üzerinden prim yapıp para kazanıyor. Bu yüzden silmek istemiyorlar. Bütün mevzu bu. Etunun bol bacılı baya ensest kokan bir entrysini gerekirse şikayetçi olacağım bu nedir diyerek, tckya göre işlemiş olduğu suçları da teker teker yazarak gammazladım. Entry şikayetim silindiği gibi bırakın yazara yaptırım uygulamayı, entrysi dahi silinmedi. Modlardan birine ana bacı sövmedikçe bunu da silmezler.
Açtığı başlıklarla Türk ceza kanununa göre suç işleyen bir üyenin silinmesi talebidir.

Şahıs Bu başlıkla (bkz: laikleri yağsız kazığa oturtmak)
halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit (m. 213), suç işlemeye tahrik (m. 214/1), halkı birbirini öldürmeye tahrik (m. 214/2), suçu ve suçluyu övme (m. 215), halkı kin ve düşmanlığa tahrik (m. 216/1), halkın bir kesimi aşağılama (m. 216/2), kanunlara uymamaya tahrik (m.217) suçlarını işlemektedir.
görsel

16 eylül 2016 akşamı saçmalamaya ve sapıtmaya başlayan yazardır. Moderatörlerin bununla ilgilenmesi gerekiyor.