bugün

yeni bir aşkla meydana gelen insan halidir. bazıları bu duyguyu unutmuş olup yıllar sonra bununla karşılaştığında kaybettiği yıllara yanmaktadır.
akabinde gözlerin zır zır ağlamasına sebebiyet verecek hadisedir. *
(bkz: ikinci bahar)
yakında geçer denilesi durumdur.
(bkz: yeniden yaşamak)
(bkz: ikinci bahar)
(bkz: ey aşk sen nelere kadirsin(kadir değil kadir))
uzun geçen bir durgunluktan sonra kalbin kepenklerini kaldırıp kalbin güneş görmesiyle birlikte oluşan eylem.

(bkz: ahh aşk ahh)
(bkz: aşk yeniden)
(bkz: kendini yarattı kendinden)
bir spazmın size doğru yola çıktığı habercisidir.
(#2700833)
(#2700835)
kimi sevsem
ertesi gün cenazesindeyim!
bir nevi "aşk yeniden bitti artık bu son derken aşk yeniden" durumu.
(bkz: yasayan ölülerin geri dönüsü)

(bkz: hey dostum seni biz defin etmedik mi)
yıllar sonra kalbe dizel motor taktırmakla olabilecek şey. çünkü kalp pır pır değil ama pıt pıt atar. kanat takarsa ancak pır pır uçar. öyle ya da böyle. farketmez. yeter ki atsın, ki seven gönüllere de selam olsun.
(bkz: taşikardi)
(bkz: basic instinct 3)
yıllar sonraysa eğer, kalpte pır pır atıyorsa, başka taraflardan da cır cır ses gelmesi demektir. hafazan yani... (bkz: kirkindan sonra azani tenesir paklar)
(bkz: askin yasi yoktur)
bomboş bir yolda yürürken, ayağıma takılan taşları ceplerime doldurdum yıllarca. griden başka renk, senden başka gri tanımadım. yıllar sonra, sen olmak için, beni senden alacak, bir sen bulmak için kalbimde uçan tüm güvercinleri baykuşlar ülkesine yolladım. günler ayların ardına takılıp kaçtı bahçemden. aylar yılların...

saçlarımın griden vazgeçtiği günlerde tekrar buldum seni. içimde başsız güvercinlerle ısıttığım yokluğun el pençe... tüm yıllarımı adamışken yalnızlığa, sarhoş aşıkların kuru gürültüleri arasında zorlukla görülen bu yeni renk de ne.

yoksa gökyüzü hep bu renk miydi?
yaşadığınız hezimetler üzerine, kader belki bir kez daha kalbinizin pır pır atmasına izin verecekken, siz bunun ileride bir zulüme dönüşebileceğine* gördüğünüz için, bu sefer, geçen yaşadıklarınızdan bir ders çıkarmış ve ipleri sıkı tutup yeni bir hayal kırıklığının önüne geçmişsinizdir.

edit: geçemedim*
- kalbim pir pir atiyor necla.
+ pir pir atiyor ne demek memet? pir pir ederdi eskiden bu meret, ya da atacaksa kut kut atardi kalp.
sana ne oldu recep? ne dedi doktor?
(bkz: keske denilen anlar)
tıp dilinde buna ekstrasistol denir. ekg çektirilmesi iyi olur.
güncel Önemli Başlıklar