bugün

ya ben bu kadar şişirilmiş bir balon görmedim.

karıda görüntü yok yıllardır uyuşturucuyla anılmakta ibo'nun dediklerini hepimiz biliyoruz. görsel güzelliği yok. nedir bu yıldız tilbe sevdası. 15-18 yaş arası ergenler aşık olup yıldız ablaaaağğ diye ağlıyor budur fanları.

acınız varsa müslüm baba dinleyin ergenuslar o adamı dinleyenden zarar gelmez.

edit: seside vasattır evet.
Şarkılarına, sesine lafımız yok. Ama o seste kadın a diyor ' vaaaooov harika yeaaa' diye çırpınıyorlar.
Katıldığım önerme. Ne sesi çok güzel ne şarkı sözleri. arada birkaç güzel olan da vardır tabii. Bana hitap etmiyor diye de demiyorum. Bildiğin kalitesiz yani. Hiçbirinin de birbirinden çok farkı yok. Yok yemin ederim farklı görünmek için demiyorum. Hatta bence kendi farklı görünmek için “yıldız abla” imajı çizmek için çok kasıyor.
Ya arkadaş gerçekten bu gözler daha neler görecek. Yok ergenler dinliyormuş da yok yak aga yak tayfasının lüzumsuz melankolisi yüzünden abartılmış da. Yahu bu muhabbet iki senedir varsa yıldız tilbe yirmi iki senedir var. Bu ülkede söylüyor, ağlatıyor, sevdiriyor. Neymiş o seste a diyormuş da abartılıyormuş. izleme o zaman ya. Uzak dur populer kültürden. Hadisenin yapmacık zoraki itici gülmesinden iyidir en azından. A desin yıldız yeter ki hadisenin o sesini duymayayım. Duymuyorum da zaten. Yıldız tilbe'yi çok sevdiğim halde diğerlerinin iticiliklerinden dolayı ve müziği ikinci plana attıklarından dolayı izlemiyorum.
Bu halk neyi abartmadı bu güne kadar ama yıldız'ı abartmaları mı zorunuza gitti.
Duyan da müzikaliteden dem vuruyorlar sanacak. Ya böyle şarkı sözü yazabilen üç beş değerli insan var zaten ülkede. Yıldız da onlardan. Yalvarırım o kötü şarkı dinlemekten zarı patlamış kulaklarınızdan güç alarak yıldız tilbe'ye laf atmayın.
Çok sevdiğim bir komedyendir kendisi şarkıları hakkında bir fikrim yok.
sırf uyuşturucu kullanıyor diye veya ergenler tarafından dinleniyor diye türkiyenin en iyi seslerinden birine balon demek saçmalığın ötesi olur.
Katıldığım tespit. Abartılıyor.
yalnız değilmişim oh dedirtendir.
Benim için pamela anderson 1 aletta ocean 2 yıldız tilbe 3 ona göre. *
sanatı unutulduğunda saçmalıklarıyla gündemde kalıp kalitesini ve düşüren gözümde bok parçasına dönüşen nadir yetenekli sanatçımızdır.
Ben de haddinden fazla itibar gördüğünü düşünüyorum ama sesi kesinlikle vasat üstü. Sesine laf ettirmem.
En azından bir şarkısını bile dinlerken sözlerindeki yıkılmışlığı anlamayan insanın yorumudur.
Balon degildir elbet ama "yıldiz abla yhaaa " tripleri itici gelmektedir.
ben yıldız tilbe'yi ergenliğimden beri severim ki eskiden kekolar severdi. o zamanlar herkes bana ıyyy bunu mu dinliyosun derdi.
bu kadar kitlesi yoktu.

konserleri 2 sene önce bile çeşmede bakın çeşme diyorum 55 liraydı.

o sese çıktı herkes kadının 20 yıllık fanı oldu samimiyetsiz orospu çocukları.

yıldız en çok benim ablam lan. yeni yetme götler.
Yıldız tilbe abartı bi sese sahip olduğundan abartılması çok normal. Besteleri, sesi, karakteri.. Bence yeterince mükemmel. Tabi ergenlerin ciğer miğer kalmadı be abla bee of aga yak yak yak triplerini desteklediğimi söylemiyorum.