bugün

çocuk tacizcisi hüseyin üzmez'in çalıştığı , yobazcıklarla kurulu fettoş'cu gazete vakit'in ankara'da yılbaşı gecesi doğalgaz'dan ölen 7 çocuk için yaptığı mide bulandıran haber. bu kafada adamların allah belasını versin.

http://www9.gazetevatan.c...6370_11&Newsid=216370
başka bir doğalgaz faciasını akıllara getiren gazete başlığı. o ölenler de çocuktu; bu ölenler de çocuk. ihmalkarlıkları, hadi diyelim kaderi, eceli illa bir sebepe bağlamak derdinde olan iğrenç insanlarla dolu bir ülkede yaşıyoruz vesselam.
(bkz: bunu yazan insan olamaz)
her yıl hac görevini yerine getirirken ölenler ne için de hacca giderseniz böyle olur demesi gereken gazetenin utanç verici başlığı.

amacım kesinlikle hac ile yılbaşı kutlamasını kıyaslamak değil ama her insan istediği gibi yaşar ve ölür bunu sorgulamak insanlara düşmez bu yüzden islam inancında cennet ve cehennem denilen olgular vardır.

ama vakit denilen gazete kendini ilahi bir güç olarak görüyorda bir mesaj vermeye çalışıyorsa bilemem tabi.
igrenç bir iftiradır, ölen genclerin cenazesinin kılındıgını bu şekilde veren bir gazete nasıl olurda oh iyi oldu gibi anlaşılacak bir şekilde haber yapar ölümleri, tam bir iftira, verilen link te kartelin küçük tetikçisi, vatan ın haberidir.

http://www.habervaktim.co...rada_topraga_verildi.html
yobaz bünyelerin hemen karşı çıktığı haberdir. kimin ne olduğunu gören gördü.
olan haberdir. sabah bu haber o sitede duruyordu. tepki görünce birden bire kaldırırldı nedense? bağımsız keriz arkadaşlara duyurulur.
http://img291.imageshack.us/img291/1817/371vd8.jpg
rezalet bir başlıktır, toplumu kutuplaştırmak içindir, kanmamak lazım bu heriflere.
iğrençliği kelimelerle anlatılamayacak kadar kötü düşünce.
gazete vakit bunu yazmış ya da yazmamış. asıl iğrenç olan çevremizdeki birçok insanın böyle bir düşünceye zaten sahip olması.
yılbaşı ya da doğum günü ya da bahanesiz bir kutlama.
bu kadar sıkıntının içinde insanlar umut arıyorlar, gülebilecek bir şeyler.. sıkıntılara, mutsuzluklara teslim olmak istemiyorlar.
işte bundan dolayı bir şeyler bahane edip eğlenmek istiyorlar.
ölmesi mi lazım bu kadar masum bir şey yaptığı için?
yeni gelen yıla güzel gireyim ki öyle geçsin düşüncesi ölmeyi mi gerektirir?
7 tane yeni reşit olmuş, haberlerde görünce insanda "melek" siluetini anımsatan 7 insan.
kardeşi ablasının çizmelerini öperken, anneanne göndermeseydim diye kendini karlara atarken, kendini suçlarken, bu kadar insanın canı yanarken...
nasıl kurulabilir böyle bir cümle.
yobazlık bile değil bu, iğrençlik!
bu pis insanların bulunduğu dünyadan kurtulduğunuz için belki de şanslısınız melekler...
yattığınız yerde inşallah duymuyorsunuzdur bu söylenenleri.
mekanınız cennet olsun.
sığ kafalı insanların attığı gazete başlığı. siz olan her kötü olayı dini bir sebebe bağlıyorsunuz ya ateist olası geliyor insanın. benim dinim bu değil. benim dinimde tanrı, hristiyan adeti diye yeni gelen yılı kutlayan insanları intikam için öldürmez. sizin hakkınızda aklımda daha yazacak şeyler var ama yazamıyorum, sözlük formatı uygun değil.
(bkz: orjinal küfürler)
bu adamların samimi dindar olmadığının son kanıtıdır,orcluktur,barbarlıktır bu adamların allahıda rant ve paradır.
(bkz: vakit nakittir)
kutsal topraklarda her sene 20-30 türk, hacı adayı ölünce de ''şeytan taşlarsanız böyle olur'' diye manşet atması gereken vicdansız.
Çok güzel olmuştur. Unutkan bünyeler için Vakit bir kaç ayda bir kendini ve iğrençliğini hatırlatmalıdır. Aksi takdirde bu kağıt paçavrayı gazete sananmaya devam edenler olacaktır.
hala utanmadan ne iğrenç rezaleti savunanları görünce mide bulantım iki katı çıkıyor.
daha dün bi vakit yazarı yılbaşı kutlayacaklar için hakaret etmişken, bugün bu başlık.
ama bu yazarlar kadar ahlaksız olan bazı kişiler bu iğrençliği savunmayı kendilerine pay biçmişler.
merak içinde bunu savunanların hangi dine sahip olduğunu cidden merak etmeye başladım.
zira bi insan dine sahip olmasa bile içindeki insanlık bile bu adi haberi savunmaya yöneltmez.

vakit zaten ne olduğu belli.
haberlerinin yüzde 90'ı kin, yalan ve iftira.
sapık savunurlar ve kendilerini temize çıkarmak için yan sutünda iki ayet koyup biz müslümanız derler.
ee zaten bu adamlar müslümansa bush o zaman hafızdır.
lakin bu adileri desteklemek ve hala savunmak neyin nesi.

işte son 6-7 yılda ülkemizin geldiği nokta.
dinle uyuşmuş ve insanlıktan uzaklamış robot beyinler.

bi kez daha bu vakit'e ve onu savunanlara lanet olsun.
israil zihniyeti kadar iğrençsiniz.

ekleme: vay be buna bile eksi atan sözlük yazarları var. biran için tiksindim sizle aynı ortamda bulunmaktan.
28 şubat değerlendirmesi yapan mahir kaynak , sözde irticaya karşı yapılan bu post modern darbenin en büyük etkeninin refah partisi olduğunu ve bu darbeyi yapanlarla işbirliği içerisinde hareket ettiğini yazdığında hass.ktir ordan demiştim...

fakat vakit gibi baran dergisi gibi bazı yayınların ( vakit sözde milli görüş çizgisindedir , baran ise ibda-c nin yayın dergisi ) islami değerleri savunmak adına yaptıkları göz önüne alındığında ve bu kadar aleni şekilde zaten dine mesafeli olan insanlar tahrik edildiği dikkatle incelendiğinde akla farklı soru işaretleri geliyor...toplumu kamplara ayırmak adına aynı kaynaklar farklı kollara ayrılarak sözde farklı kanatlar oluşturarak toplumu gerek fikir bazında gerekse meydanlarda birbirleriyla çatıştırıyorlar.

işin ilginç yanı vakit gazetesi gibi fethullah gülen hareketini hiç de desteklemeyen, diyalog konusunda ona şüpheyle yaklaşan bir gazetenin saçmasapan başlığının bile fethullah gülene ve onu sevenlere mal edilmiş olması...bazılarının fikirleri hiç değişmeyecek , hep o köhne doktrinlerinin peşinde koşmaya , kimi zamanda şeytanın avukatlığını yaparcasına dini değerlere ve dini değerleri taşımaya çalışanlara saldırmaya devam edecekler...vakit gibi baran gibi saçmasapan işlere imza atan yayınlarda yangınlarına ateş olacak .

fethullah gülen kalkıp da açıklama yapsa bu yedi genç için , yine ne takiyyeciliği kalacak ne batı yalakalığı...zaman ve stv ne kadar yayın yaparsa yapsın kafasını dış dünyaya kapatmış , elit torunlarına yarınamayacak , çok da tın demek lazım diyor insan ama onlar o kadar sabırlı ki insanları kazanmak adına bu kalitesiz eleştiri okçularına bile tahammül edebiliyorlar.

konuyu fazla dağıtmadan , o yedi gencin ailesine başsağlığı diliyor , insanın yılbaşı eğlencesinde ölmesini ibretlik haber yapma hakkına hiçbir yayın kuruluşunun hakkı olmadığını düşünüyorum.

dipçik : kuran kursu yıkıldığında ölen çocukların aileleri için bir kısım medyanın aldığı tavrın neden bu derece kınanmadığını da düşünmeden edemiyorum.keşke adalet duygularımızı engellemese hamaset politikalarımız...
gölcük depreminde de benzer söylemlerde bulunan zihniyetin insanları delirtme çabası.
çocuklara cinsel tacize bir şey demeyen fakat yılbaşı kutlamalarına kızan tanrının... (senin tanrının)
Yorumsuz!

Vakit Gazetesi' nin bugün manşetine taşıdığı ifade. Bilkent Üniversitesi' nde okuyan 7 öğrencinin yılbaşı gecesinden sonra sabaha karşı sobadan çıkan gazdan dolayı zehirlenerek ölmesini bu başlıkla halka duyuruyorlar. Dindar ve tutucu bir kesime hitap eden Vakit Gazetesi olaya böyle bakarken, diğer gazetelerin bu duruma bakışı biraz daha farklı;

Ankara' da yüksek doğalgaz fiyatının faturası

Evet aynen böyle diyorlardı. Diğer gazeteler, mecburi olarak soba yakmakta olan öğrencileri savunurken, bu gazete, acı içindeki ailelerin içinde bulundukları durumu göz ardı edip sadece kendi dini düşünceleriyle yorumlar yaparak eleştirilmeyi hak ediyorlar!
(bkz: dogrudan allah a bagli yayin organi)
zihniyetinide al git
hacca gidip orada sıcaktan ve kalabalıktan ölen 70 yaş üstü insanlar için, hacca gidersen böyle olur diye açılacak bir başlıkla yanıt verildiğinde, nasıl bir geri zekalılık yaptıklarını belki anlayabilecekler diye umduğum önermedir.

geri zekalılığa, geri zekalılık yaparak cevap vermek çok kötü kabul ediyorum ama adamlar geri zekalılık dışında başka bir şey anlamıyor.
(bkz: yilbasi ni kutlarsaniz boyle olur)
Hep aynı boku yiyen insan görünümlü haysiyetsizler. O kadar müslümanlardır ki, ölüme ölene bile bunu yakıştırıp konuşabilirler. Hatırlatma olarak;
(bkz: 7 4 yetmedi mi)
aklı başında olmayan insanların söylemi.eğer allah sadace dinini tam olarak yaşayanları veya müsülümaları koruyorsa filistin'deki , ırak'taki müslümanların canı can değil mi? her olaydan dini açıdan ders çıkaracağımıza ilmi açıdan ders çıkarmalıyız önce . allah bize gerekli olan aklı vermiş,değerlendirelim diye .*allah birilerini cezalandırmak isteseydi yılbaşını kutlayanları değil onca cana kıyanları cezalandırırdır herhalde .
"7 nokta 4 yetmedi mi" tarzı haberciliktir.
ölüp gitmiş 7 tane çocuğun ardından böyle çirkin şeyler yazmak asıl hiç sığmıyor müslümanlığa. bu o annelerin-babaların acısını kat be kat arttırmaktır. allah'tan korkmalı, vicdanı titremeli insanın böyle haberler yaparken. (bkz: rezalet)