bugün

Kızların %80 inin mervelere gideceği gecedir. Swh.
Türk ailesinin, türk ailesi olduğunu bir kez daha kanıtlayacağı gecedir.

Gözlem yapın, yılbaşı gecesi 3 çesit gazlı içecek, çay ve gözleri gofrete, bisküviye, krakere doyuracak şekilde porselen kayık ve yuvarlak tabaklara abur cubur dolduran aileye türk ailesi denir.

Ve buna hala bazı sivrizeka yobazlar, "bonlar özünü gaybedmüş, gavurun adetlerini yabayollaa" der. Ne batısı amk, çokoprensle, çayla, çekirdekle batı mı olur? Neyse siz yine de benim yerime de çay için, halley malley yeyin. iyi eğlenceler.
Diğer günlerden tek farkı insanların bu güne anlam yüklemiş olmasıdır. Yoksa sıradan bir gün işte. Ömürden bir gece daha eksiliyor. işin garip yanı buna deliler gibi sevinenler var.

Bilinmeyeniniz çok olsun.
https://twitter.com/cbabd...status/345799286551891969
arkadaşların,akrabaların oraya buraya çağırmasına rağmen evde girmek istediğim gecedir.
nedendir bilinmez evde tv karşısında girmek bana daha samimi geliyo.
özellikle hayal gücü yüksekler için her seferinde bir şey olacağı sanılan ama her seferinde hiç bir şey olmayan, bir yıl daha yaşlandık diye üzülünmesi gerekirken sevinilen gecedir.
s*kişlerin döndüğü gecedir.
en güzel mekanlar günler öncesinden zaten tutulduğu.
mekanların dışında abazan kalabalıkları mevcut olan gecedir.
görsel
evde yapayalnız takılacağım gecedir. en keyif aldığım nadir gecelerden.
evdeyiz arkadaşlar, kardeşlerim, sevgilim, sevgilimin kardeşleri. bayaa kalabalık olunca ne yapıcam nasıl ağırlayacağım, açık büfe mi yapsam sadece atıştırmalık mı diye dertlendim. pazar sabahı erkenden kalkıp mutfağa girişicem. annem görse ağlar yeminle.
gavur özentisi kişilerin kutladığı gecedir. ulan yeni yıla geçince ne değişiyorsa mallar kutlayacak gün arıyor. evet.
Benim için diger gecelerden bir farkı yoktur.sadece son dort senede kankamla yılbaşı cikar gece on ikiden önce beni yurda birakip içmeye giderdi.yilbasinin tek güzelliği benim icin, kafası iyi olan kankamin gece tam o iki de bana attığı sevimli mesajlar ve ondan sonra yurdun penceresinin onune gelip ettiğimiz sohbetlerdi.
pek çok dindar insanın söylediğine göre ; bu gece kuruyemiş yiyen , kestane yiyen , televizyon izleyen cehenneme gidecekmiş.

şahsen ben de şaşkınım. kuran-ı kerim'de bunlar yazıyor mu acaba?

ha yazmıyorsa allah'a şirk koşmuş oluyorsunuz da. söyleyim dedim.
gülse birselin eğlenceli filmi. yılbaşı gecesi iyi gider.
eğlenceli ya da komik değil. 2 saatlik kalabalık bir gürültü.

hayatımdan 2 saat çaldı.
Benim de hayatımdan bir kaç saat çaldı lanet şey.
Tam da soğuk füzyonu keşfetmek üzereydim halbusi.
ana temasında fırtınalar şarkısı olan film.