bugün

varlığı konusunda biraz şüphe ettiren namustur.

fortlanacağını bile bile çıkar, onlarca yamyamın arasına atar kendini. Aslanların arasına atlamış ceylan gibi. sonra da viyak viyak bağırır "ay amaaan beni yiyorlarrr" diye.

biri açacaktı bu troll başlığı bu sene de ben açmış olayım dedim. bakalım kaç eksi gelecek? yüklenin de stres atayım biraz .:)
bırakalım insanlar eğlensin. elalemin namusundan bize nedir be gafiller.
bana yetki verseler bu başlıkta iğrençlikler yapanların hepsini toplar, götlerine namus falan sokardım.

size ne lan yavşaklar ? namusunun bekçiliği yaptığınız kız size bi göz kırpsa ruhunuzu teslim edersiniz abazan götoşlar.

adminler sizin de belanızı sikeyim, prim veriyorsunuz bu yavşaklara.
Mantıklı, aklı selim, edepli, karakterli, haysiyetli; bilgili, faydalı, ilmi çalışmalarda bulunan insanlardan çok bu cıvık, boş insanların el üstünde tutulmasına üzülüyorum.
Yılbaşı gecesi dışarı çıkılmasına laf edenlerin birazcık samimi olup dışarı çıkmamaları durumunda hiçbir sorun yaşamayacak olan kızın namusudur. Kişiye göre değişmekle birlikte genel olarak yılbaşında dışarı çıkmasına izin verilmeyen kızların ve onlara izin vermeyen erkeklerin namusundan daha temizdir.
ya kardeşim, artık öğrenin şunu, herkesin kukusu kendine, memesi kendine, sen kendine yılbaşı gecesi dışarı çıkmayanını bul- zaten bulamadığın için bütün bunları yazıyosun aslında da- dıgerlerini ziktiret.

sen herbokolog olarak, kendi görüşüne sahip ol, biz sana saygı duyalım, ama sen de bize saygı duycaksın.

olay bundan ibaret.
yılbaşı gecesi hocasının kucağında zikrederek yılbaşının fenalıklarını düşünen zavallı inanan ile hemen hemen aynıdır. pardon inanan bir de erkekse 1-0 öne geçer...
çok da şey olmayan namustur. ne bileyim hani..
*
bozuk plak gibi her aralıkta bu muhabbetler .
yılbaşı gecesi dışarı çıkıp, ''yılbaşı gecesi dışarı çıkan kızı'' avlamak için 80 takla atan ve eline bir şey geçemediği için ''yılbaşı gecesi dışarı çıkan kızın namusu''nu sorgulayan insan çeşitidir.
bu zihniyet sırf israf sana bu fikri aşılayan baban fırsatını bulsa taksimde turist avuçlar.
Bir takım yobazların annesinin daha iyi bildiği namus olduğu apaçık bir gerçektir. Kimin yılbaşı kutladığı yada kutlamadığı kimseyi ilgilendirmez.
keşke namus dediğin şey cinsiyette, bedende ya da davranışta olsa... ama işte evinde oturup binbir türlü namusuzluğu yapanı da gördü bu gözler. o kız yılbaşı gecesi dışarıya çıkıp sen burada bunu yazıyorsan namusunu sorgula.
hakkında ileri geri konuşan yobazlardan daha iyi durumda olduğu kesin namustur.

şu yobazlar çok tuhaf ya, arada muhabbetinizi bi geliştirin. ot geldiniz ot gideceksiniz.
sizi ilgilendirmeyen şeydir.
ne güzel başlık parsellemişim.

her aralık ayında girerim ben buna.

yobazlık kalp ben.
hala tartışma konusudur. evet.
yav onun namusu bunun namusu.. siktirin gidin arabistana. orda çıkmıyolar bi yere. hadeee.