bugün

geride kalan yaklaşık 15 asır boyunca birşey kaybetmeyen insandır.
(bkz: domuz eti yememenin zararları)
(bkz: bambaşkaymışsın)

tanım : haramdan kaçınan müslümandır.
islam dininin 'son kullanım' tarihi olmadığı için verilen yılın hiçbir ehemmiyeti olmadığını bilen müslümandır.
neden haram edilmiş sağlıksız diye kendi pisliğini yiyen bir hayvan diye. sağlık açısından da düşünürsek müslüman olmasam bile bunu bildikten sonra yemem diyebileceğim bir hayvan eti.
özenti değildir. bir insan domuz etini başka neden yer bilemiyorum...
yıl olmuş 2011, dünya ve ülkemiz sayısız derdin içinde kaynarken hala "yıl olmuş 2011 halen domuz eti yemeyen müslüman" tasasına düşmüş müslüman geçinen kimselerce sarf edilmiş anlmasız trollük çabası ürünüdür. zira domuz etinin dinimizce "haram" olduğunu her müslüman bilir.

edit: imla
helal-haramın yıllara göre durumunu, değişimini çıkar bari denebilecek yazar saçmalaması. hadi müslüman yazmasa biraz anlıcam.*
sadece haram diye yemiyor düşüncesi yanlıştır. yağlı olduğu için yemeyenler de var.
inancın yıllar ile geçen seneler ile bir ilgisi yoktur. domuz etinin ne kadar zararlı olduğunu avrupalı bile çözdü iskoçya da geçen yıl zehirlenen ve bundan kaynaklı ölen bir çok insan oldu.

dünyanın en pis eti domuz etidir çünkü en çabuk bozulan etidir. ve bir küçük parça bozuk domuz eti beraberinde ne kadar domuz eti varsa hepsini bozar. avrupalı bile sağlıklı olmadığını çözdü artık.
çağının gerisinde kalmış müslümandır , zaten her olayda böyle oldukları için şaşılmaz ,normal karşılanır.
(bkz: hakkaten gerizekalı bu çocuk)
(bkz: biri s*ksin la şunu) *
troll başlığıdır kabul. lakin şöyle de bi durum var, içki de haram domuz eti de, hatta aralarında bu daha haramdır diye bir hiyerarşi de yok. içkiyi lıkır lıkır götürünce garip karşılanmıyorsa, domuzun da bu mantıkla normal karşılanması gerekir.
müslümanlığı yıllara göre eskimeyen müslümandır.
(bkz: yazar burda kaçmış beyler)
zaman geçtikçe günahların günah olmayacağını sanan yazar söylemi.

imanın oğlu babasına sorar;
-baba yıl olmuş 2011 halen domuz eti yemedin mi gerçekten?
+oğlum domuz eti yemek haram kılınmıştır, hangi yılda olursak olalım domuz eti yenmez.
-ama baba yıl 2011 olmuş ve sen hala domuz eti yemedin mi yaniii?
+yemedim oğlum.
-niye yemedin baba aylinin babası yemiş, burağın babası yemiş...vs. vs. sen yemedin öyle mi?
+(eşine seslenir) hanım yarın doktora götürelim bu çocuğu, dna testi şart artık, iyice şüphelenmeye başladım bu benim oğlum mu diye.