bugün

Kıçın içinden çıkıyorsa namussuz saç telidir.
'saça yapışan sümük' kadar itici olmasa bile hoş olmayan bir olaydır.
Topak, topaktır. Hala sabunludur. iç gıcıklatır.
kafadan çıkan kıç kılından iyidir.
kıl dönmesi nedeni olabilir. zira insanlarımız kıl dönmesini götte yetişen kılların yol açtığını sanırlar. hayır,senin kafandan düşen saç o saç. her gece yatmadan bi kolaçan etmekte yarar var. *
bu tel, giyom teldir. (şakalı tanım).
saç teli bıçak gibi keskin olduğundan, sürtünmenin etkisiyle uçları burada minik deliklere sebep olur. sıcak, havasız, nemli bir bölge olduğundan bu deliklerde zamanla toz, tüy v.b küngelerin birikmesiyle bol bakterili cümbür cemaat, vur patlasın çal oynasın bir ortam oluşur . ve abseleşmeye gider. biz buna kıl dönmesi derken, doktor ise pilonidal sinüs demektedir. ne güzel demektedir ehehe (sona doğru yavşamak), ağzına sağlık.
kıl dönmesi sorununa yol açan bir durumdur. önemli olup olmadığını çeken bilir.*
kic arasindan cikartilirken dehset derecede zevkli dakikalar yasatan sac telidir, hele bir de uclari catallasmissa off.. *
kicimiza kadar yazmaktan cekinmeyip "o benim ozel hayatim, kimseyi ilgilendirmez, kimse giremez" diyebiliyoruz ya hala. ozel hayati nereye koydugumuz da nerden anladigimiz da ortada.
suyun vucuttan asagi dogru suzulurken kopan sac tellerini goturmesinden dolayi, ve kic bolumunun sekli itibariyle bir suzgec gorevi ustlenmesinin sonucunda, got araligi diye tabir edilen bolgede sikisan sac telleridir.
- sezgin saçın dökülmüş...
* hayır, benim g.tüm geniş.
banyo yapan kişinin banyoda bol bol aerobik hareketleri sergilediğini anlamamızı sağlayan saç teli.