bugün

Sabretmesi gereken kız. 35 yaşından sonra iş görür. Güzellerin güzelliği de geçici olacağından avantaja geçecektir.
Hele de evlilikte içi kötü olan insandan daha uzun süreli, mutlu evliliği olacaktır.
(bkz: önemli olan ruh güzelliği değil rus güzelliği)
makyajı keşfetmeli veya kendine bakmalı yani mihrap önemli, çok dikkatli bakınca bütün kızlar sandığımızın aksine çirkin değiller sadece bazıları çok güzel bakıyor. parlayan göz fetişizmim vardır uyarayım.

genel olarak hakkaten çirkin kadın, yalakalık olsun diye değil söylemiyorum güzellik düşüncesi her insanda değişir, birisi göze birisi boya birisi saça birisi tene birisi kiloya birisi bilgi birikime birisi acıya birisi neşeye bla bla bla çok uzar bu mevzu yani herkes bakacak bir yer bulursa işte o kız güzeldir.
yastık kılıfları için de geçerli olabilecek önerme. lakin neden kızılır anlamış değilim.
Yüzünü çirkin bulunduğu için, içi pek de önemsenmeyen kızdır.
bende çirkin seviyorum diyen erkeğe bayılan kız tipidir eşantiyon olarak da içinin de güzel olduğunu söyler hadi bu da benden benim hacım.
Sadece yuzun cirkinse uzulme dostum
Lazeri var ,estetik operasyonlar var bilimum alternatifle emin ol senden bir amber heardimsi birsey yapilabilir ..kilon mu fazla midene kelepce takilir 1 yilda 36 bden olursn ,boyun mu kisa platesle kaslarini genlestirip topuklu nmetinden sexepaliteyle yararlanirsin ,kilin mi fazla lazer epilasyon agda emrine amade ....

Ya icin cirkinligi ...ruhun kotuyse o pas tutmus kalp nasil temizlenecek ...allah muhafaza, erkek olsam ici kotulerdense disi kotuleri makbul bulurdum..
Yoklukta gideri olan kızdır. Amın güzeli çirkini olmaz zira.
Yüz güzelliği zamanla azalır ama gönül güzelliği zamanla artar sözünü hatırlatır.
içinin güzelliğini farkedecek kadar emek harcanmayacağı kesindir, maalesef.
kendini teknolojinin dost kucağına atması gereken kızdır.
melabaaaa ^^
halinden memnun keşfedilmemek için de elinden geleni yapacak kızdır.
şimdi buraya yazıyor ilgi budalası demeyiniz. bilen bilir bizi..
Benzer tanıma uyan "sevimli" bir erkek bulup evlenecek ve "sevimli" çocuklar dünyaya getirecek kızdır.
içi derken? Açsana az.
çirkin şansı diye birşey var.
ama yine de üzücü ve daha üzücü olan da yüzü ve içi güzel kızın kıyıda köşede farkedilmeyi beklemesidir.
içi güzelse, bakışları da güzeldir.
yüzü güzel olan 40 gün sevilir, gönlü güzel olan 40 yıl beklenir.
memelerini ve kalçalarını kullanması gereken kızdır. yüzü çirkin olabilir ama geri kalan herşey kendisinin elleri arasında. bu karakter bozukluğu mudur? evet karakter bozukluğudur. ama bunu müthiş zeki ve mucit olma ihtimali olan bir kimsenin kpss sınavına girip memur olup kafası rahat yaşaması olarak ele alabiliriz. bir tarafta 657'nin dayanılmaz hafifliği, diğer tarafta kaygılar ve darbeler dünyası.
Benim içim de kötü şahsen. içim dışımdan da kötü, nasıl kötüyüm anlatamam.

Allah affetsin ne diyeyim.