bugün

daracık pantolonla bir giden durum.

her şeyin içini boşaltın aferin. kadın kısmına yine hayretle bakıyorum.

yahu dikkat çekme diye takıyorsun bunu sen! ama kalkıp basıyorsun makyajı dar elbiseyi sonrada türbanlı bacı oluyorsun. madem beni beğensinler diye bacaklarını birbirine sürtüyon siktir git takma.
boşu boşuna saçını terleten garibandır.
Pek de umurlarında değil karsıdakinin ne düşündüğü.
Sizene. Yasal bir engel mi var. O da mini etek giyen makyajsiz kiza hayretle bakiyor belki. Şunu anlayın kadınların doğasında begenilmek, erkegin dogasinda güçlü olmak var. 5 bin sene önceki kadinlar bile bitki ozlerini fondöten gibi kullanip cilde sarı renk veriyordu, taşlar ve midye kabuklarindan takılar takiyorlardi. Kadının dogasi bu. Bura abd değil kapali kadin isteğiyle kapansin bura Türkiye. Sosyal çevresi oyle istiyor diye kapanıyor çoğu kadın. Gerizekali olmak lazım anlamamak için.
üstüne bir de sigara içiyorsa koşarak kaçarım o tipten. istediği kadar sikilebilir olsun. sevmiyorum şu tip kızları.
Bunu yapmaları onların kötü olduğu anlamına gelmez. Onlar da güzel ve bakımlı olmak istiyorlar. Yani kızların doğasında var güzel görünmeye çalışmak.

Dipnot:ama bi zahmet komik kıçlarını benim uzağımda tutsunlar.
dar kafalı sığırlar lütfen susun amk.

ben öyle çok dindar bi insan değilim ama inancım var.

dinde zorlama gavura yoktur müslimana vardır. gerçi bunu takan kimse yok. neyse takmamaları da belli bi ölçüde iyi.

istemeyip takan bi kadının hal ve hareketlerinden tutun, din sömürgeciliği, siyasi olarak kullanılması bunlar dine zarar veriyor. sözde dindar bi parti döneminde ahlaksızlığın iyice azması ve meşrulaşması da manidardır. acaba neden?

neyse, isteyen takmasın amk. takıp da dini de kötü göstermesin.

ben kapalıyla evlenmem açıkçası. ama kimsede çıkıp türbanlılar öyledir şöyledir de demesin.

yani aslında mesele yabani ot gibi bitip çayırı çirkin gösteren bu yosmalar. evet tek suçlusu türbanlılar değil ama kitap yazmakla uğraşamam. eed.