bugün

normalde peşinizde koşan, deli divane olan erkeğin yüz bulamayınca 5 yılın sonunda, kendine uygun bir sevgili bulunca poposunun kalkması durumudur! salak bi gıcıklaşır ki sormayın! aptal, eşşek, mal!!! yüz bulamayınca nasıl da içine atmış nefretini malak! pis kaka insan seni!!!
değişim tek taraflı değildir. erkeğin değişiminden çok daha fazla oranda yüz vermeyen kadın değişir. erkeği kıskanmaya hatta ona aşık olduğunu falan düşünür. bir nevi komşunun tavuğu komşuya kaz görünür durumu. yani saçma bir olay. * * *
bu konuda "ha sen istiyordun ki çocuk kulun köpeğin olsun, sen onu donunda salla. senin egon şişsin, onun iflahı s*kilsin? afedersin küçük hanım ama alayınızın köküne kibrit suyu, ilgi manyağı kezban seni." düşüncesi aktarılabilecek başlıktır.
öncelikle konuya yüz vermek mevzuundan gireyim efendim.

yüz vermeyen kız : evden çıkarken, götünü başını her yerini didik didik erkekler baksın diye süsleyip, gördüğü her erkeğe iç çekip, meme kabartan kızların, "aman istemem kukucuğuma koy" zavangilettösüdür.

sonra bu kızın nazından usanan erekte vatandaş mecburen başka mecraya kaymış, bu yüz vermeyen kız bozuntusu başka şey yerine avcunu yalamak zorunda kalmıştır.

sonra da ben yüz vermedimdimdi de o da başka kız buldu değişti de... bıdı bıdı da, bıcı bıcı da .

sevsinler amk...

sevsinler...
normaldir.
böyle kızların arkasından koşan adam açık konuşuyorum top oğlu toptur.sikmişim sevgiyi saygıyı.özellikle boy ortalaması 1,53 olan ülkemizde ki kızların arkasından koşmayin gençler..yüzlerinden ne hayır gördünüz ki götlerinden ne hayır gelecek.hem bu kızları kazara mazara çükmeyin sakın.ertesi gün kendinizi , düğün ve takı töreninde bulursunuz, adınada gelenek görenek derler...bakın gençler madem evlenmek istiyorsunuz gidin antalyaya kendinize slav ırkından kızlar bulun evlenin, ne düğün derdi ne başka bir dert, huzur,mutluluk, güzellik, boy pos hepsi bir arada. biz bunları yaparsak, işte o zaman bizim kızlarımız kendilerini layık olan yerde göreceklerdir.
değişmez. türk kızı daha iyisini ararken eldekinden olunca böyle hisseder.