bugün

yüz orgazm garantisi olan erkektir.
özetleyin şunu amk bu gavatın boşalma meselesine de bu kadar göz yormayalım diye isyan ettiren erkek.
(bkz: ibne olmadan önceki son orgazmlar)

Jubile olayi guzelmis ama, dusundurdu beni.
Sesli güldüm habere, kahkaha attim ama sonra bi duraksadim. Yazik la dedim, sonra gene bastim kahkahayi.
Ulan komedi filmi gibi.
2 3 aya nihai sona erişecektir.
haklar uykuda giderse kötü bence uzatmadan bitirsin hakkını, kemal sunal ın çeyrek simiti yiyişine çevirmesin.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: düşman penisine)
Tasarruf etmesi gerekir.
Dayanamayacak iki üç yıla tükenecektir.
Çekmese bile kamyon devirme diye bir şey var.
ben tatmin olmadım. kısa bir araştırma yaptım böyle bir isim ile adı geçen hastalık yok, bulamadım. kaldı ki bu arkadaşın olayı erekte olmak ile sınırlı. bir insanın erekte olması için penisin kan ile dolması gerekiyor.

e bu arkadaşın olayı da organ kan ile dolunca meydana gelen yara dokularının kanın dolacağı yerleri doldurmaya başlaması. yani bu da hastamızın 100 posta hakkı değil 100 ereksiyon hakkı var demektir. attırıp attırmaması sonucu değiştirmiyor. kalktığı anda 100 kontenjandan birisi yanmış oluyor.

eğer cidden böyle bir hastalığa duçar oldu ise vaaah vah demeliyiz de bi daha demeliyiz. sadece sabah ereksiyonları adamı yer bitirir.

her kalkış ve inişte yara (skar) dokusu ortamı kaplayacağından her kalkışta daha bir öncekinden daha etkisiz (yumuşak) olacaktır. zaten son kalkışlar kalkış mı olacaktır son bir kaktırış mı olcaktır artık. çünkü son kalkışta kala kala sadece bir yara dokusu boşluk kalacaktır.
adamın hastalığının adı "korpora kavernosa nın idyopatik fibröz dejenerasyonu" dur. yazık lan daha adını okuyamıyoruz hastalığın.