bugün

rize, pazar'lı ve artık doçent olan akademisyen. tv'ye çıktığında kendisini tam ifade edemiyor oluşu ilginçtir zira özgüveni yüksek bir insandır.
marmara üniversitesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünün en kral hocasıdır. dersleri şeker gibi tatlı su gibi akıcı geçer.
marmara üniversitesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünün görüp görebileceğiniz en iyi en donanımlı hocasıdır.bitanedir.sorduğu sorulara rahatlıkla türkçe cevap verilebilir çünkü her şekilde öğrencinin derse katılımını ister.dersi anlatırken günlük konulara değinmesinin hemen ertesinde'şimdi nerden geldik ki buraya?'demesiyle her seferinde koparır beni.evet severiz kendisini.
marmara üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünün en baba hocasıdır.su gibi azizdir dersleri.kemençe ve tulum sesine asla dayanamayıp "arkadaşlar benim için tehlikeli tınılar bunlar ben kürsüde horon tepmeden kapayın şu camları" diyerek camları kapattıran * ,konuyu anlatırken birden başka bir konuya zıplayıp sonrada "ee ben şimdi nerden geldim bu konuya, ne diyordum en son" diyerek tüm sınıfı yaran,çalışan ve orjinal argümanlar ortaya koyanlara çok iyi notlar veren, öğrencilerle empatisi son derece güçlü olan bir küçük fıçıcık içi dolu turşucuktur kendisi.*
marmara siyaset biliminin en unutulmaz hocası. kendisinin dersine ilk girdiğimde evet üniversite bu demiştim. . yüksel hocanın dersi esnasında gerçekten bir sosyal bilimler öğrencisi olduğumu hissederdim. hoca dersi ingilizce-türkçe dönüşümlü ve de başarılı bir şekilde anlatırdı ama daha önemlisi güncel konulara girmekten de kaçınmazdı diğer hocaların çekingen tavırlarının aksine. siyaset konuşmaktan korkmayan bir hocaydı benim gözümde hala da öyledir.üniversiteyi üniversite yapan ender hocalardan.
lnsanın ufkunu genişletebilecek hocalardan.marmara'ya katlanabilme sebeplerımızden kendisi.uzmanı olduğu orta doğu ile ilgili dersini almadan mezun olmam umarım.
CHPli olduktan sonra tüm objektifliğini yitirmiş, siyasal analizleri vasatlaşmış, köylü akademisyen.
KHK ile atıldığında üzülmüştüm, ama siyasete atılınca siyaset bilimci kimliğini bırakıp yana yakıla partisinin avukatlığını yapmasına şaşırdım. En azından profesör titrini bırakıp siyasetçi kimliğiyle konuşsun.
eski taraf gazetesi yazarı. yani eski fetöcü olabilir.

https://www.yenisafak.com...amp;utm_medium=embedVideo
CHP Genel Başkan Yardımcısı. Eski Fetö gazetesi Taraf yazarı ayrıca. Sayın Kılıçdaroğlu nereden buluyorsa böyle güzel adamları tebrik ediyorum. Önce Sezgin Tanrıkulu sonra Yüksel Taşkın falan. ikisi de pek bir gizemli, şaibeli oldukları iddiası bulunan insanlar.

https://aydinlik.com.tr/h...-chp-nin-tepesinde-215638
CHP Genel Başkan yardımcısı. Atatürk'ü aynı Kılıçdaroğlu gibi hiç sevmiyormuş. Bana ne ben zaten Aleviyim. Kemal Kılıçdaroğlu tek önderim. Zito!
CHP izmir birinci sırada adaymis.
Taraf yazarı, Kemalizm ırkçıdır diyen biri.
Cumhuriyet Halk Partisi Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı | CHP izmir 1. Bölge Milletvekili Adayı | Prof. Dr. | Siyaset Bilimci

görsel