bugün

üst insan, ulu, bilge kişi ve tabiki megaloman kişiliğinin ip uçlarını veren yeni bir yazar adayının ismi.*
2. nesil sözlük yazar adayı. *
hoş gelmiş bir yazar. *
(bkz: insan ı kamil)
nickinden anlaşıldığı gibi gayet mutevazı bir sözlük insanı. * benzeri için (bkz: sidikli)
yaradılış gayesine uygun olarak yaşayan ve allah ın rızasını kazanmış olan insan tipi.
(bkz: Ataturk)
ahiretini unutmuş ama dünyada mevki makam sahibi olmuş insan.
(bkz: dünyada vezir ahirette rezil)
badem hayranı olma yolunda minik adımlarla ilerleyen,lisedeyken okulun gurur kaynaklarından biri olmuş,bıcır bıcır kişilik. korku filmelerinde ip atlayan küçük kızlarla aynı ses tonunda konuşan,yaşıtımız oluşuna kimseyi inandıramadığımız ve üniversitede okuyan lise talebesi görünümündeki cici arkadaşımız...

ama kendisi pek bi iyidir,daha onu tanıyıp da hakkında kötü şeyler söyleyene rastlamadım.hem orta okuldan,hem de liseden arkadaşımdır,hafızam pek ii deil,belki ilkokuldan da arkadaşım olabilir.
aynı zamanda uludağsözlük ile tanışmamı sağlayan şahsiyet.
görünüşü ile ortaokulluları lafları ile de profesörleri aratmayan muhteşem kişilik:)
hocaların önemle altını çizdiği yerlerde durmadan başka şeylere takılmış gibi tekrarlayan her türlü yaratığı öldürme becerisine sahip muhterem insan
tavla bilmediğim için beni yenen, sonra da hırs yapıp mars ettiğim arkadaş :D
batak uğruna *yapıp basıp giden vatandaş:)
(bakınız:Nietzsche)
tıkınmasının sonu gelmeyen vatandaş...
şu sıralar kendisini sözlüğü anatomi sözlüğüne çevirmeye vermiş olan yüce yazar.
yıllardır kişisel iletime yazıp adres listemdekileri delirtmeme vesile olmuş tümce.
üniversiteli olmasına rağmen hala lise dersleri çalışmak zorunda olan zavallı:P kişilik...
Ulu Önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk...
27 Ocak 2018, Muş istasyon caddesi.
Saat 22 civarı, hava tahmini -12 -15 derece.

Keyifsizim.
Kulaklığımı takmış, rastgele şarkı dinlerken nedense bu yer etmişti.

Şimdi hepsi geçmişte kaldı, hüzünlendim.

"sen beni anlat soranlara, sevmemiş gibi yaparsın
kurtul bu aşktan, kaç; belki de çok yol alırsın
sakın sözlerim yolundan alıkoymasın
ey yüce insan sen, mükemmel olana layıksın

sen beni anlat soranlara, sevmemiş gibi yaparsın
boğuldun aşktan ya, ardına bakmadan kaçarsın
sakın sözlerim aklını karıştırmasın
sen güçlü insan, tek başına da ayakta kalırsın."