bugün

birçok ülkeye gitmiş biri olarak vardığım kanıdır.
(bkz: buralarda harcanıyorsunuz beyler)

öncelikle türkiyedeki misafirperverlik algısı iç anadolunun birkaç ilinde karadeniz yöresinde ve doğunun bazı yerlerinde bulunuyor. bu misafirperverliği gösterenler ise genellikle yaşlı kesim oluyor.
mesela bu algı yurtdışında çok farklı. gerçekten samimi ve içtenler, yabancı insanları tanımaya elverişliler. ülkemizde ingilizcenin yetersiz olduğunu göz önüne alırsak, ispanya ve italyaya gittiğinizde sanki londrada dolaşıyormuş gibi hissedersiniz. herkes ingilizceyi yabancılarla kaynaşmak için kullanıyor en önemlisi anadili gibi biliyor. farklı kültürlere açıklar. bizim saf delikanlı anadolu çocuğumuz gibi gözünü dikip bakmıyor. milliyetçilik ve ya din olgusuyla onlar kötüdür onlar kafirdir olarak nitelendirilen insanlar, sizin karşınıza geldiğinde kendi inancınızı sorguluyorsunuz. benim imanım itikadım tam mı diye düşünüyorsunuz. çünkü bir çoğu gerçekten insanlar. siz yurtdışında bir kiliseyi gezdiniz mi? aileniz buna izin verdi mi? toplumumuz buna izin verdi mi? ama bakın taa çinden kalkıp gelen bir turist, camilerimizi geziyor merak ediyor öğreniyor. kendi dinimiz kültürümüz burnumuzun ucundayken, diğerleri bizden daha iyi tanıyor. çünkü adamlarda öğrenme farklı şeyleri tanıma isteği var.

gelelim kızlarına
türk kızı demekten çekiniyorum çünkü üzerinde bulunduğumuz toprak parçasında yaşayan kızlar, orta asyada ki türk kızlarıyla alakasız. bundan emin olabilirsiniz. ( http://galeri12.uludagsoz...in-olmas%C4%B1_716873.jpg şöyle bir güzelliğe hangi ırk sahip olabilir? )
tüm sözlük kızları veryansın etsin. burda en kültürlüyüm diyen bile bana göre cahildir. çünkü gerçek manada arada uçurum var.
erkeklere öcü gibi bakıp, onu seven erkeği görmemek ve ulaşamadığı kankalarına ( kaslı çevik yakışıklı ) bakmak bizim kızlarımızda bol miktarda mevcut. ama yurtdışında kızlar sadece konuşmaya üsluba ve muhabbetin sarıp sarmadığına bakıyor. yani burda kesin konuşuyorum bizim türk erkekleri yaptığı muhabbeti yurtdışında yapsın. onlarca kızla gezer. onlarca kızla birlikte olur.
samimi olarak nitelendirdiğimiz konuşmalar bizim türk kızlarına ( kendileri çok terbiyeliymiş gibi ) sapıkça gelirken, yurtdışındaki hatun kahkaha atarak gülüyor. ve bir çoğuda birlikte olduğu kişiye çok sadık ( bulgarlar ve ruslar ) başta olmak üzere.
ruslar dedim dikkat.
bize orospu olarak gösterilen, ve sikilmek için yaratılmış ırk olarak dikta edilen ruslar.
evet beyler. moskovada bir gece klübüne girdik. içimizden bir türk kıza askıntı oldu. 3 rus adamın ağzını yüzünü sikti. dikkat edin bu olay gece klübünde geçiyor.
buraya gelen kızlar rusyanın karaköyünden ithal orospulardır. normal bir rus kızı ve erkeği sanıldığı gibi kaltak veya gavat değildir. '' onlar domuz eti yiyo amk kıskanmıyorlarmış '' cümleside harfiyen yalandır asparagastır.
diyeceğim o ki beyler. kızlar bana bakmıyor, kızlara açılamıyorum ben çok çirkinim diyerek kendinizi heba etmeyin. siz bir madensiniz ve keşfedilmediniz. burda gördüğünüz yaratıklar ise kız falan değil. egoları boylarından büyük, hayatta tek keşfettiği '' ac dc metallica ve alternatif gruplar '' olan iki üç kitap ismi bilen ve kendini çok kültürlü tanımlayan kızlar...
bunlar anca whatsappa ingilizce yorum günceller amk.
umarım bir gün bu anlattıklarımı dünyanın farklı ülkelerinde tecrübe edersiniz ve aklınıza gelirim. hepinizin gözlerinden öpüyorum.
(bkz: kültür farkı)
türk kültürü tüm dünyada takdir edilen kültürlerdendir. batının zamanında bizim sistemimizi ve kültürümüzü çözmek için ülkemize gönderilen ajanları ne zaman unuttunuz? zamanında adamlar bizim dilimizi öğrenip türk gibi yaşamaya başladılar ve buradan ayrılmayı istemediler. neden mi? sırf kültürümüz ve dini değerlerimize hayran kaldıkları için. anlatılan olay bizim kültürümüzle ve dini değerlerimizle alakalıdır. türk kızları veya erkekleri farketmez, herkes yeni insanları tanımaya açıktır fakat bunun doğru zaman ve doğru yerde olması lazımdır. iki kız yüz vermedi diye buraya milletimizi karalayıcı şeyler yazmaya gerek de yoktur.
bazılarına göre karalamadır ama bahsedildiği gibi karalayıcı hiç bir cümle kurmadım. aksine türk erkeklerinin harcandığını ve orta asyadaki türk kızlarının çok farklı olduğunu beyan ettim.

edit: yaşam tarzınızı sorgulayın. ahkam kesmeyin.
Doğru bir kanıdır.
seks için tonla yalan söyleyen erkek olmadığı için, samimiyet mevcuttur. bunda türkiye'de kızların vermemesi de rol oynuyor tabi.
are u kola dersen tabi güler buda samimi gelir.*
açıldıği kızlardan negatif cevap alınca Türk kızlarına yuklenilip ibreyi yabancı ülkelere cevirmektir bunun anlami bir nevi. diyosunuz ya hani burda sapikca bulduğunuz espriyi yabanci ulkelerde kahkaha atiyorlar. acaba o yaptıgınız espriye burda bir kiz karşınızda kahkaha atsa siz ne dusunuceksiniz. o kizin tam birlikte olmalik kiz rahat kiz vs vs. kendiniz bazi değer yargilarini zorla Türkiye kizlarina kardeslerinize yuklediniz. şöyle yapma böyle giyinme etme. ama sira flört etmeyi istediginiz kizlara gelince size istediginiz herseyi vermesini bekliyosunuz. sonra da dersiniz yabanci kizlar cok rahat size kalmadik diye.