bugün

yurtdışından bu fotoğraf çok net göründüğü için, yurtdışında yaşayanların çoğu muhalif olmazlar.

fotoğraf:

görsel
lan amerikada çalışırken önümden günde binlerce yılda yüzbinlerce araba geçiyordu.
onlarca marka yüzlerce model...

şimdi tekrar ve bir de benim gözümle bak bakayım... o 1 tane arabanın benim gözümdeki yeri ne?
Büyük dayatma. Rezalet. Bu arada Akpci arkadaşlar iletişime geçsin benimle. Hani bu muhalifler yurtdışından market vidyoları, batının iyi yanlarını falan çekiyorlar ya yutupta ya ben de olumsuz yanlarını çekerim. Cüz’i bir mebla karşılığı tabisi de.
Terör değil, ihanetlerini bu insanlık düşmanlarının yüzüne vurmaktır. Hoş, bunlarda yüz de yok ama lafın gelişi işte...

Hayır, şahsım 20 yıldır iktidarda, madem yandaşsınız, Ehonomi çoh eyi diyorsunuz, Almanya bizi gısganiy diyorsunuz hala ne işiniz var oralarda? Gelin bu "iyiliklerden" siz de payınızı alın a hainler!
bunların muhalifi de zaten hdp'ye oy veriyor. akp birinci parti çıkıyor, hdp de her seçimde banko ikinci parti çıkıyor. bunlara kalsa hdp ana muhalefet partisi. sâfi zarar insanlar.
https://www.haberturk.com...-secim/sehir/yurtdisi-251