bugün

devletin tefeciliğini tescil eden uygulama olur. pasaport bin kaat, vize altmış avro, uçak bileti üçyüz avro.

devlet diyor ki; giderayak bir sakal daha at. bildiğin değnekçi.
bunların bi ara da yurtdışına çıkışlar yasaklansın vatandaş tatilini türkiyede yapsın diyeni vardı ki tam bir dangoz, beyinsiz, embesil, puşttu.
Cift vatandaşlığım olduğu için beni etkilemeyecek olan harctir.

Sözlüq qızları eqlesin xd.
Ya bi siktirsin gitsin onu diyenler. Dünyada havacılık ve turizm her geçen gün ucuzlarken bu bencil ve hadsiz teklif şaşırtmıştır.
Ülkeden çıkarken,anlamsız bir şekilde 15 tl vermek bile bana koyarken 300 dolar da ne olaki? yurtdışında tatil daha ucuz,daha hesaplı.en azından daha iyi bir yerde tatil yapıp daha iyi hizmet alırsınız.burda otellerde çalışan apaçiler bile Türk muşterilerini pek iplemez. imkanım oldukça,seyahatlerimi yurtdışında yapmaya çalışıyorum.param bu mafya bozuntularına gideceğine gavura gitsin daba iyi.
YURTDISINDA OYURMA VE CALISMA IZNI OLANLARIN MUAFOLACAGI HARCTIR. SUAN SANKI COK UCUZ AMK.
yurt içinde tatile mi gidilir amk

garsonları yabancıların götünü yalar, ezilir salaks alak hareketler utanmaz

türk turist görünce soğuk davranır, siklemez tavırlar.

otel müdürleri yabancıların götünden ayrılmaz.

yabancı erkek grup görünce futbol muhabbetleri yalandan ikramlar, kahkahalar bilmem neler,
türk grup görünce abaza ayağı çekip terslemeler.

tatil yörelerinde esnaf turist götü yalanr, sizin yüzünüze bakmaz. gece kulübüne almaz onları alır vs vs vs.

türk insanı kendi vatanında güneyde 2. sınıftır o yüzden şimdi muhtaçlarsa gidende gerizekalıdır.

iyi oldu size yıllarca yediğiniz ekmeklere sayın, aç kalın oçları