bugün

(bkz: devlet kur) vallahi daha kolay.

Oooo iğnemeli entry. Severim.
eve çıkmalı .

peki ben soruyorum , bu duvarı badanalamalı mı badanalamamalı mı .
yurda ve eve bağlı olarak değişir. yurttan kasıt mesela bir tobb etü yurduysa ve tam ya da %75 bursluysanız, keza bir özyeğin yurdu, bahçeşehir yurdu vs. eve çıkmak mantıksızdır. özel yurtlarda durum fiyat/performans oranına göre değişir. fakat devlet yurduysa, ev kesinlikle daha mantıklıdır.
Ben özel yurtta kalıyorum 2 kişilik odada 400 tl veriyorum duvarda lcd tv bile var siz düşünün.
sözlüğün formatına uyulmalı.
kesinlikle ev.

eve çıkıp da karı kız çevresi yapamayan adam görmedim. nasıl bir olaysa artık. en sapımız bile eve kız atmaya başladı eve çıkınca.
yurttan arkadaş bulup eve çıkmalı. çat diye eve çıkınca insan kalıyor öylece, yurtta da sürünüyor.
eve çıkın eve yurtta göt kadar yere bussuru para verceğine çık bilmemkaç metrekare evine kardeşim.
yurtta da kalmalı evde de. devlet yurduna geçtim bu kadar senedir de rahatım. tabi yurda bağlı benim yurtta odada sigara içeni mi ararsın içki mi ararsın işemli sıçmalı ayin mi ararsın hepsi var.

not: ben önce evde kaldım sonra o akli dengesi yerinde olmayan yoldan çıkmışların evlerinden herkes gibi biz de kaçtık.
Yurt sana çıkarsa sıkıntılı olur.
lan evin odalarını kirala bunudamı ben biliyim.
kızsan yurtta kal, erkeksen eve çık. çünkü eve çıkan kızların, eve çıkan erkeklerden daha çok birbirleriyle kavga etme sebebi var.
Ev işlerinde becerikliysen ev, beceriksizsen yurt.
yurda git arada izin alıp arkadaşlarınla kalırsın.
gerçekten yurdun aksiyonu macerası hatırası bir başka.
Yurtta denetim az ise yurttan iyisi yok . Sıcacık aşın ağrısız başın . Hemde günahada girmezsin yurtta