bugün

Sosyal medyadaki orospu çocuklarının göbek atan paylaşımlarını okuyorlarsa çok normal.
3 sefer yapılan yardım çağrısı üstüne, ne halleri varsa görsünler. bi ironi dir ki avrupa ülkelerinden yardım istemeleri.
bunlar işte bizi bu kadar sevmiyor boş duyarınızı ve edebiyatınızı lütfen gidin başka yerde yapın. burada türkiye’yi kötüleyeceğinize, ırkçılık yapıp yardım teklifimizi kabul etmediği için yunanlı yetkilileri kötüleyin orospu çocukları.
Bunlar böyledir ; vaktiyle ermenistan'da büyük bir deprem oldu 25.000 kişi öldü.
Türkiye kan gönderdi, istemediler, geri çevirdiler.
Pis Türk kanı diye!
içimizdeki bazı vahşilerin yazdığı entryleri gördülerse, su yerine uçaktan benzin döker bu ibneler diyerek tırsmış olabilirler.
Türklüğe yakışanın aksine, yaptığı her iyiliği kafaya kaka kaka bitiremeyen bir hükümete sahip olduğumuz için geri çevirmiş olma ihtimalleri yüksektir.
(bkz: bi çakmak da sen yak)
biz de muhalifiz ama eleştrinin de bir sınırı var. bazı pzevenkler çıkıp "türkiye şöyle böyle bu yüzden yardımı istemiyorlar" diyor. ulan göt biz zulüm eden bir millet miyiz ? kimin canında kimin toprağında gözümüz var ? yardımı kabul etmemeleri onların sorunu. sürekli duyar kasan ılıklardan bıktık.
Kendileri bilir ancak burada türk milletini ve hükümeti suçlayan davarlara söylüyorum dünyada bizden daha iyi niyetli yardımsever bir millet yada ülke yoktur bunu o teneke kafanıza sokun.
ben de yunanistan olsam ''oh iyi olmuş, ateşleri bol olsun'' diyen şerefsizleri destekleyen bir iktidarın yardımını kabul etmezdim.

valla ülkenin bu hali yunanistan'dan daha çok yardıma ihtiyacı oldugunu gösteriyor.
Kendi düşen aglamaz o zaman.
(bkz: yola gel)