bugün

Cipras doneminde gerceklesmistir. Evet.
Doğal durum. "cami" olarak kullanamayacaklarına göre...

edit. Sanki bizim memleketteki camileri kullanan var! Bizimkiler de dönüştürülsün. Hep paralar müslümanların bu takıntısına gidiyor!
fesli ve takipçilerini üzen gelişme, o kadar yunanları savundular ama şu rezalete bakın.
Cami, sadece 4 yanı duvarlarla çevrili tepesinde damı olan yer değildir, cami her yerdir, sırasında bir orman sırasında dağ başı takkenin, seccadenin olduğu her yer camidir. Aaaa pardon bu okul için geçerliydi ben de diyorum nerde yanlış yapıyorum. Burdan Münir Özkul'u da saygıyla anıyorum. Ama cami için de bu sözler hemen hemen doğrudur, namaz kılmak için camiye ihtiyaç yoktur, içinizde niyet olsum yeter.
Güzel mekan yapmışlar. Kimse gitmiyorsa yer kaplayacağına değerlendirmişler. yıkıp zarar vermemişler, kullanılışlı hale getirmişler. Niye rahatsız oldunuz anlamadım. Benim gibi düşünmeyen ölsün kafası işid kafasıdır haberiniz olsun.
yanlış davranış.

ama burada bizim de hatamız var. tüm dünya bizden tırsıyor diye sürekli çevremizdekileri tahrik ediyoruz.
yeni mağduriyetiniz bu mu? tepe tepe kullanın hadi yine iyisiniz zırlayacak bir şey buldunuz yine.
Tek bir payanda ile nereden cami olduğu anlaşılmış acaba?
yunanların (bkz: yıkılsın camiler açılsın meyhaneler) sözünü ciddiye alması sonucu ortaya çıkan durumdur. oğlum o şarkı sözüydü la sadece siz niye öyle şey ettiniz aq!