gitmesini istemediğim yazardır. sözlükte ilk mesajlaştığım, tanıdığım ilk kişidir. o yüzden olsa gerek üzüldüm.
gidişiyle şakirtlere karşı kan kaybedeceğimiz yazar.

ben seni skypetan falan kısmasını bilirim ama bebeğim. öperim boynundan. kararını değiştirirsen bekleşmekteyiz.
Samsun- Çarşamba'dır.

Bir de Elazizli Azmi Yolyemez Dayı...
Taylan,

Sana ilk defa adınla sesleniyorum bu sözlükte. herkesin bana sırt çevirmiş olduğu bu sözlükte ırkıma adıma bakmadan dostluğunu kurdun benimle. O kadar şey paylaştık. o kadar muhabbet. ben gideceğim dedim gitme la napacaksın dedin. şimdi de ben diyorum sana.

Kardeşin Niko.
görsel
Varlığıyla duygulandırdığı kadar gidişiyle de duygulandırmış yazardır.
Her daim dostum, arkadaşımdır.
Güle güle yolun açık olsun; Neş'en daim olsun.
Amk bi gidememis yazardir. Gidiceksen git tutan ne . Anca reklam.
sonunda gitmiş yazardır.

illet gibi gitmeyecek sandım. kurtulduk amk.
dönünce mesaj at yazarıdır.
kınaları hazırlamamıza vesile olmuş silik yazar.
başka bir nick ile geri geleceğini düşündüğüm yazar.

gözlerimiz açık olsun.*
9. nesil kendini özleten çaylak. 8 gün sonra aramızda.
ettiği küfürler sonrası ilk önce çaylak sonra silik olan yazardır amünüm, ülkü ocakları falan deyince abicim ne olur yapma falan çekti şimdi çaylakmış sözlüğe dönüyormuş gelde seni sami abimle bir tanıştırayım.
Benim tanıdığım topuk hayatta abicim nolur yapma falan çekmez, silinir, Internet'ten kesilir, kendisine teknoloji yasaklanır, ocakların üstüne kapatılır yine çekmez.
Defolup gitmemiş yazar. Milletle kafa geçiyor.
tükürüğünü yalamış amünüm geri gelmiş ülkü ocakları Yozgat şubesi olarak kendisini bekliyoruz özellikle de sami abimin avuçları kaşınıyor.
(bkz: #22083525)

sami abinin anasını sikecek yazar.
pezevenk ayakkabısıdır.
Sozluge geri donmus can dost yazari.

edit: imla.
yeninin eskisi yazarı. beni özlememiş mi?
akıl hocam. bu ara bana mentorluk yapıyor. sikini taşağını gezdirdiğim...
(#22177177)
mide bulandırmış yazardır.
ayrıca:
--spoiler--
bir dosya aldığında çatalı mı gözüktü diye heyecanlanla yerimden fırlıyor, gerekirse eğilmesi için bildiğim başka bir klasörü istiyordum.
--spoiler

--spoiler--
resmen aşık oldum kıza.
--spoiler--

değişik bir aşk(?) olsa gerek.
(#22177177)
nuri alço uludağ sözlük şubesi. kınadım. *
(#22177177) sen aşık olma ulan ayı.

yumurta bu hatun hala evlenememiştir, köy yerinde bakire olmadığı anlaşılırsa aile şerefi iki paralık olur, 5 dakikalık zevk için kızın hayatını sikmişsin.

bak koçum şimdi git banyodan yaprak jilet al, küvetin içine gir, ilk önce bir sigara yak derin bir nefes çek, sol koluna dikine bir karış boyunda çok derin bir kesik at ve sigaranın bitmesini bekle.

emin ol bu kız senden daha çok acı çekmiştir.

içkili zirvelere çağırmayın lan bunu!