bugün

bir erkek için son derece itici kızdır.
muhtemelen kadına biçilmiş rollerden gına gelmiş, ve tepkisini bu şekilde ortaya koymaya çalışan kişidir.
ha başka bir neden ise, gayet doğal bir şekilde yemek yapmayı sevmiyor olabilir. yalnız da yaşamıyorsa bu işi evde başka bir kişi omuzlamıştır ve onun da yemek yapmaya ihtiyacı olmamıştır.
doğaldır. bu kadar. tepkiyse de doğaldır, sevmiyorsa da doğaldır.
ayak yıkamayı bildiği sürece sorun yoktur.
sevgili olunur ama evlenilmez kızlardır. kız dediğin mutfak işi yapacak. hadi temizliğe temizlikçi gelir çamaşırı erkek atar makineye iş bölümü olur ama yemek kadındadır.
kafasi kirilmasi gereken kizdir .
o yumurtanın üstüne margarin, kabartma tozu,tuz biraz da süt ve un koyar poğaça yapar alayınızı yakarım! hahayt.
daha önce gayet yumurta kırmış ama böyle diyerek kendini megan fox dan seksi zanneden tiplerdir bunlar.
beceriksizliği marifet sanan kızlardır.
şimdiden sözlükte efsane olmuş kızlardır.

yumurta kırabilenleri kimse konuşmuyor tabii. takdir de etmiyor.
candır can.
"böyle kız mı olur lan" dedirten türdür.
Kafasi kirilasi kizlardir . Ayip ananizdandami gormediniz efendim .
şaka yapıyordur genlerinden gelen özelliktir kadın her yerde ve her an el becerisini kullanır .
bunlar analarını köle gibi kullanırlar bide bütün ev işlerinde.
Yarın bir gün evleneceği çoluk çocuk sahibi olacağı düşünüldüğü zaman insanın içinde garip bir acı oluşmasına sebep olan kız türüdür. Bir kaç yemek malzemesi ve bir ocak ile bir odaya kapatılıp bir süre aç bırakılması durumunda yemek yapmayı mecburen öğrenecektir. Bunun haricinde kendi hazırladığı yemeği yemenin ne kadar keyifli olduğunu bugüne kadar bilememiştir. Acınasıdır.
--pollyanna mode on--

hiç sakar değilimdir.

--pollyanna mode off--
benim için yapma boşver de o annecağzına yardım etmek için de mi bir denemedin bir yaparken yardım etmedin denilesicedir.
kardeşim. son derece beceriksiz biri olarak, Türkiye'nin en iyi şeflerinden biriyle evlendi.25 yaşına gelip de çay demlemeyi bilmeyen biri olarak, evinde profiterol bile yapar hale geldi. Şansın böylesi...
instagram ve tumblr'da fink atar. aslında bunların bir kısmı salağa yatıyordur. yemek yapmayı bilmiyor numarası yaparlar. bu kadardır işte sevgililerine olan bağlılıkları.
ismail abi nin şu sözleri geldi aklıma

-yumurta bile kıramam ki ben?!
+kıramaaz, o kadar iyi bi insan.

(bkz: leyla ile mecnun)
Götü kalkık Kızlarımızdir.
ay 5 tane zayifim var yaa. diyen kizlaa aynidir. yani derslerdeki basarizsizliini ve devamsizlik coklugunu boyle belirtince noluyo anlamis degilim. iste bi de mutfakta hic bisey becerem ben yaa der bunlar.
Biz oje sürmeyi de iyi biliriz diyen kızlardan olma ihtimali var.
oje kokulu pembe bloglar açıp oraya içini döker. içini dökerken de bilgisayarının başında annesinin hazırladığı yemeği yerken ekmekleri yere döker.
Öncelikle bu işe gönül vermesi yönünden teşvik ve nasihatlerde bulunularak, yemek yapabilmenin en güzel yanının yemekten ziyade insanların gözlerindeki o mutluluğu görmek olduğunu öğrenmesi gereken kızlardır. Yok olmuyorsa iyi yemek yapabilen bir eş seçmeleri kurtarıcı durumundadır.