bugün

Ysk'nın 7'ye karşı 4 oyla aldığı hukuksuz kararın ardından, toplantı yeter sayısının da anayasaya aykırı şekilde değiştirildiği ortaya çıkmış.

Asıl üye sayısı 7 iken, asıl üyeler kurulda bulunduğu esnada 4 yedek üyenin kurula dahil edilmesi anayasaya aykırıymış.

iddialar hukuksuz, Karar hukuksuz, kurulun kendisi hukuksuz.

görsel
Çünkü çaldılar diyenlerin anayasaya aykırı hareketidir.

Hadi lan ateyizler bunu da açıklayın.
Mahkemeye versinler hemen kararin iptali için.
bi söz var bilir misin?
ebeni siken kadı,
kimi kime şikayet etceksin?
göz göre göre hukuksuz kararlar alıp seçime, sandığa darbe yapılmıştır, ysk kararı yok hükmündedir, geçersizdir!

bugün sokakta hırsız akp işbirlikçe ysk diye slogan atan gençleri gördüğümde sebebini anlamamıştım demek ki bununla ilgiliymiş
bir işleri de bir şeylere uygun olsun dedirtmiştir. çalmadan çırpmadan yakmadan yıkmadan kural çiğnemeden yaptıkları tek bir iş var mı lan. bunu sabah gördüm haberlerde. yeminle en ufak şaşkınlık bile yaşamadım. 7 asli + 4 yedek üye yetmese kahveden adam getirtir onlara da oy kullandırtırlardı. ne biçim bir çağa ne biçim insanlara denk geldik amk kanunsuzluk ile adaletsizlik ile haksızlık ile övünen milyonlarca insanla bir arada yaşıyoruz.
Sandık başkanı kamu görevlisi olmak zorunda diye gerekçe gösterip, yedek üyelere oy kullandırarak seçim iptal etmek dünyada eşi benzeri olmayan bir uygulama.