bugün

geçen seçimde tübitakta çalışan miyendisler twit atmışlardı. bu sene de kaldıkları yerden devam etmişler demek ki.
Delil niteliğinde nasıl bir şey istersiniz? Sanki gidip ysk'nın sisteminde oturum açıyor partiler ve incelemelerde bulunuyor. bir şeyler olmuş olabileceği ihtimali düşük değil ama ne yazık ki delil (!) Yok.
Malın biri delil niteliğinde hiç bişey yok yazmış şaka gibi. Oğlan bizim kız bizim diyen zihniyet yazıyor bunu.
tabi lan deli misin, 2002'den beri 13 seçimdir ediyor.
adam demis arastırsınlar diye
yok mu iki tane babayigit cıkıp arastırsınlar bakalım ne varmıs herkesin ici rahat etsin.
CHP ölü Doğum yapmıştır geleneğinibozmamıştır.hayırlısı olsun kazanmakta kaybet mekte var.
Fake columnlar row edildi gibi sacma bir sey yazan yazi. Mesleki terminoloji koyayim da gercek sansinlar hesabi. Kanit yoksa boyle seyleri gercek sanmayin.

Not:ince
ya arkadaşlar, her seçim aynı terane. ben de hükümet muhalifiyim. ama ince bile adam kazandı demiş. herkes isterdi ki erdoğan kazanacaksa hiç değilse 2. turda kazansın evet. ama olmadıysa olmadı yeter. aynı yazıyı başkanlık referandumunda da okudum ben. e yine paylaşmışsınız bu seçim diye. allah bilir hangi seçimdir.
aa kaynaklı haberlerde ilk 1-2 saattte açılan sandık oranı jet hızıyla artmış olarak açıklanır ve erdoğan % 60'lara merdiven dayamış olarak (hatta ilk başlarda daha da yüksek) gösterilirken geceyarısı saatlerinde açılan sandık oranının saatlerce aynı oranlarda çakılı kalması ve bu sabah itibariyle hala % 100'e ulaşmamasının zihinlerde yol açabileceği bir soru işareti.
görsel

Şayet böyle birşey varsa, ülke kaosa sürüklenecektir.
görsel
Sosyal medyada çalkalanan komplo teorisi. Söylenilene göre, ysk da çalışan yazılım mühendisi, Yazılımın sistematiği ile oynandığını dile getirmiş.

Paylaşılanlardan bazıları şöyle ;

görsel