bugün

hangi devletin silahlı gücü ? basbakani kim ? cumhurbaşkanı kim ? genelkurmay başkanı kim ? cavusu kim ? albayi kim ? Karakolu nere ? anaussu nere ? teşkilatı nere ? kuruluş yılı ne ? sizi kim yönetiyor ? sizi kim ikna etti ? neden ikna etti ? nasil ikna etti ? sen nasıl ikna oldun ?
Lpg midir? Terror error error...
hdp sempatizanları malum partiyi ele geçirdi normaldir .
doğru terör kelimesi korku anlamına gelir fakat ypgye götümle gülüyorum, beni 1 ay öncesinde tehdit etmişlerdi açık adresimi verdi halen ses seda yok ?
ne de olsa dersimli. hoş göreceksin kardeş. allah akıl versin.
değilse değil. düşman olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
ypg nin terör örgütü listesine alınması , bize sınır olan bütün hat boyunca oluşturulan teşekküllerin türkiye karşıtı bir çizgide yer almalarıdır.

türkiyenin ypg yi tanımaması bu sebebtendir.

he sonuçları ne olursa olsun aslanlar gibi mücadelemizi veririz , bilesiniz.
Bunu diyen zat bugün ne diyecek acaba.
Geçen sene kardeşlik naraları atanlar ne dediyse en fazla onu der amk ne diyecek?
Ypg bakalım nereye kaÇacak dağda yok etrafta.
boş bir beyan. kesinlikle terör örgütüdür.
Tabi canım saçmalamayın a aaa ne terör örgütü canııım. Daşşak mı geçiyonuz ? Terör örgütünden başka bir şey değil!
evet ypg yi zamanında chpliler çok savundular hala da içlerinde savunan hain kostoklar vardır. lakin işin birde digger boyutu varki çok elzemder trollerin köşe bucak kaçacağı cinsten bir itiraftır.
görsel

ayrıca hatırlatmakta fayda var 2 sene once hemde 29 ekimde cumhuriyet bayramı kutlamasını yasaklamak ama peşmergelerin bayrak sallayarak alkışlar la tr ye girerek kobaneye geçişini de unutmadık tabii birde kırmızı halılarla salih müslimin karşılanması da vardı. demekki yine aldanmışlar.
k.k açıklaması. türk silahlı kuvvetleri bile onca açıklama yapmasına rağmen. bu adam nerede yaşıyor?
yürüyün gidin lan kim uydurdu lan onu.
Terör örgütü değil önde gidenidir...
Işid'de kutsal bir savaş yürüttüğünden doğru bir önermedir(!)
bu siyasi sapık bi harika dostum...
kılıçdaroğlu öyle dediyse öyledir diyenler var ama neyse.
sonra da milliyetçiyiz vatanımızı seviyoruz diye kasım kasım dolaşan chp den gelen ve hiç şaşırtmayan beyandır.Bu resim her şeyi çok güzel anlatıyor:
görsel
kılıçdaroğlunun bu açıklamasının bana kaynağını atar mısınız?
Sivil toplum örgütü mü yoksa?
savcılığın inceleme yapması gereken kılıçdaroğlu beyanı. ben de chp liyim. ama savcılık inceleme başlatmalı.

bu sözü kim olursa olsun diyememeli.
Kürtecesi yekîneyên parastina gel(ypg) olan türkçesi ise halk koruma birlikleri olan ypg bir terör örgütüdür. Pyd nin silahlı koludur. Kadinlardan oluşan koluna ise ypj denilmektedir. Suriyenin kuzey doğusunda simdilik etkindir. Suriye ic savaşi sebebiyle açıkca abd ve avrupa dan hem milis hem de silah desteği görmektedir. Ve en az işid kadar silahlı bir terör örgütüdür!

Ayrıca pyd nin gördüğ siyasi destegin arkasina sıgınarak yüz yıllardir o topraklarda yaşayan Türkmen ve arapları etkin oldukları bölgeden sürme cabası içindedirler. Oysa etkin oldukları alanda kendilerk nüfus olarak yüzde 20 lerdedir. Bugüne kadar ypg bölgesinden 1 milyona yakın insanin çogu suriye içinde baska bölgelere göç ettirilmiştir.Başlı başına bu bile ypg yi bir terör örgütü yapmaktadır.
haklı söylemdir. çünkü hiçbir eylemi terörizmle bağdaştıralamaz. vahşi oldukları doğru olabilir ama bu sadece düşmanları içindir masum insanlara zarar vermezler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar