bugün

canlı yayında kameranın onunden gecen, gecerken kameraya pis pis sırıtıp el sallayan dayıların yetistirdigi cocuklarin google play deki yeni eglencesi. e be sığır siki senin sikik yorumun orda gorunse ne olacak gorunmese ne olacak! selebriti olma aşkızı sikeyim. babası bitse çocuğu bitmiyor..
Google playstore'u bok etme yöntemimiz.

'Program süper herkese tavsiye ediyorum. Yorumum görünsün diye bir yıldız verdim'.
Bi bitmediler.
Süzme orospu çocuklarının turnosolu.

Adam uğraşsın, didinsin, app yapsın, sen kendi sikik yorumun görünsün diye utanmadan ortalamayı düşür. Piç kurusu ya.

Edit :tamam sakinim.
(bkz: google play de herşeye 1 yıldız veren salaklar)
son günlerde google play'de uygulamalara ve oyunlara yapılan yorumların %95'ini oluşturmaktadır. genelde şu şekilde oluyor: "kardeş oyun mükemmel, yorumum gözüksün diye 1 yıldız verdim" akabinde firmadan cevap geliyor:"destek vermek istiyorsanız 5 yıldız verin".
derneklesmesi gereken insanlardır. google marketi bunlar yüzünden kapatabilir.
ulan bunlardan birini elime bir geçireyim yemin billah olsun adına istanbul derler bir şehir var ya. Hah işte orada açılacak olan apple store a götürüp yoğunlaştırılmış app store uygulama yorumlama dersleri aldıracam yetti be. bir bitmediniz tükenmediniz
bir de şöyle bir modeli vardır.
"indiriyorum inşallah güzeldir" diyip bir yıldız veren.
google play store da her uygulamanın altında mutlaka yazandır.
bazi gerizekali turklerin her yerde kendilerini gostermeleridir.

eksi yorumlarin tepede olmasinin sebebi insanlar uygulamanin eksiklerinden haberdar olsun ve developer da bunu iyice gelistirsin diyedir.

yemin ediyorum dunyaya zarar bir millet.
malak malak birbirinin kopyasi berbat yorumlari illa okutmak isteyen issiz insan hareketidir. bir siktirin gidin lan ders calisin is bulun.
Uygulamayı indirdim kullanıyorum inşallah ileride allah utandırmaz yazan gerzeklerle aynı sikin mahsuludür bunlar. Ulan aptal herşeyi niye yaradana bağlıyorsun, hem uygulama dandik çıksa, millete tavsiye ettin diye utanman mı gerek.