bugün

bu ülkede ergenekon un oluşturduğu en nadide terimlerden bir tanesi yandaş basındır.
sıraların üstüne çıkıp kk yı alkışlayan gazetercilerin yoldaşlıkları ise görmezden gelinir.
son olarak başbakana ana... diye yarım ağız küfreden kk nın haberi son dakika olarak bir tek hürriyetin online sayfasına girmedi.
ertesi günde manşeten haberi görmemeye çalışan yoldaş okurlarını uyutmaya devam ediyor.
işin komik yanı ise bu gazetenin okurları ikide bir yandaş basın harici bir şey okumuyorsunuz çıkışında bulunmuyorla rmı...?
(bkz: yoldaşını da al git)
asıl yandas medya denilen sey kılıcdaroglu nun yandaslarıdır. yani malum gazeteler. ergenekon gazeteleri. bu da onlardan biri.
benim adım kemal ben ana avrat söverim modunda yapılan mitingin yoldaş medya ipliğini pazara çıkarttığı hadisedir.
gandi hayatında kaç kere küfretmiş?
(bkz: çakma gandi)
(bkz: candaş medya)
3'te 2'sinin çıplak kadın resimleri ile dolu olan gazetedir. Eskiden okurdum ve artık okumuyorum, kaliteye değer bir şey yok çünkü.
yandaş rte medyasının da çiftçiye ananı da al git demesini görmemesi gibi bir durum.
allahim önündekini görmez saga sola salça olurcasina bir gereksiz fikir. kimin neyleri görüp görmedigi ortadadir. bir telefonla mansetten haber sildirmek, basini tmsf ile köseye sikistirmak aba altindan sopa gösterme yöntemiyle olagan pisliklerini halinin altina atmasina benziyor. gün gelecek bugün bunlari göremeyecek kadar kör (!) yada at gözlügü takanlarin yüzüne tokat gibi inecektir. simdi her zaman yaptigi gibi pireyi deve yaparak bunu mitinglerde milletin gözüne sokacaktir rte.
yandaş rte medyasının örttüklerinin yanında lafı bile edilmeyecek olaydır.