bugün

düşüncelidir, asidir, isyankardır. bir derdi olan ama söylemeyen kızdır.
saygılar..

güzellik budalası olmuş, kendine aşık insan aktivitesi.

(bkz: megaloman)

hava yagmurlu, yerler biraz nemli başım önde, alnım dik yine gidiyordum siktigiminin şirketine. canım nasıl sıkkın ama ne siz sorun nede ben söyleyeyim. karnımda hafiften aç. 3 gündür mideme tek lokma bir şey girmemesiyle alakalı bir durum olabilir. göt patron hala ödemedi maaşımı keza. neyse öyle salına salına yürürken 100 metre ötemde bir kız kişisini farketmem hiç de zor olmadı. karı güzel bir parçaydı. sacları acık, boynunda bir şal, dar bir pantolonu vardı. güzeldi yani. hatunu kesmeye basladıgım an dedigim gibi 100 metre felan vardı aramızda. güzel oldumu mesefa tanımaksızın anlarım, böyle de bir ilahi lutfum var. derken farkettim ki karı kafasını bir saga bir sola cevire cevire yürüyor. dedim napıyor lan bu? sonradan anladım vitrin camlarından kendi silüetine baktıgını. ama nasıl öyle böyle degil. hatta biraz daha yaklaşmıştık ki, park halinde duran bir arabanın sol aynasında kaşına gözüne felan baktı. 20 metre kalmıştı ki yan kaldırımda duran billboard ın karşına gecerek kendine baktı. neyse bana bakmadı ama sürekli kendine baktı kevaşe..
Kompleksin dibine vurmuştur.
camdan pencereden sürekli yolda yürüyenlere bakan kıza göre biraz ilginç kız.