bugün

(bkz: sevgilisinin elini bir türlü bırakmayan öküz)
korkma kaçmıyorum bi yere denilecek sevgili türüdür.
kesinlikle yapmacık olduğunu düşündüğüm sevgili. bende de vardı bir aralar buna benzer bir sevgili, sürekli yolda üzerime tırmanacakmış gibi geziyordu yanımda. sonraları sadece canı beni istediğinden yaptığı ortaya çıktı bu hareketleri.
sarılmayın demiyoruz, hobi olarak yine sarılın.
sarsılarak yürüme, aynı anda aynı ayağı atabilme gibi sorunları doğurur. içindeki sevgi patlayarak, kollarını uyarmıştır. bu sebeple kollar sevgilinin omuzlarına abanmıştır.
kızın kan dolaşımını ziyadesiyle engelleyen tiptir. birçok kız arkadaşım bu sebepten öldü benim. sevgilileri tarafından sıkılarak öldürüldü hepsi. amk böyle kaderin ben...
ıslah çalışmaları gereken türdür. bilim adamları en kısa zamanda bu konuda çalışmalara başlamalıdır.
Yürürken gelin illa da bize küfür edin Çok istiyoruz amal diyen ve yolda kimse yokmuş gibi davranıp tek vücut olmaya Çalışan tür.
(bkz: sevgiliyle beraber yürüme stilleri)

bu başlıkta daha geniş incelenmiş olandır.
erkek ise:
1. ilk sevgilisidir.
2. çok kıskanıyordur.
3. büyük ihtimalle de hatun kişi çok güzel değildir. ama görmemişlik işte.*
bayan ise:
1 hariç 2 ve 3 e ek olarak " bu adam benim sevgilim" mesajı ile hemcinslerine hava atıyordur.
anadüşünce: geçin kuytu bir köşeye ve orada yiyişin.*
Çok yılışık, bir kafede otururken bağıra bağıra konuşup dikkat Çeken tiptir.
nereye sarıldığı önemlidir.
dar kaldırımda yürürken, karşıdan gelen olduğu halde sevgilisinin elini bırakmamakta direten ergenden hallicedir.
Etrafa gülücükler saçılır, adeta "biz sevgiliyiz bakın bakın" edasıyla yürünür. Ne hikmetse bu insanların ilişkileri yenidir ve uzun süreli olma olasılığı düşüktür.
görmemiştir.
babamın tabiriyle, kene gibi yapışan sevgilidir. **