bugün

kendinin değerini bilmeyen godoman erkektir. O tip bende olsa etrafın mahrem yerlerine kordum dediğimiz erkektir.
sadece bir kere karşılaştığım şehir efsanesi erkektir. yok ya nerem yakışıklı elim yüzüm düzgün sadece demişti.
içten içe oh oh bir daha söyle diyen erkek.
övülmeyi bekleyen, gururunun okşanmasını isteyen erkektir. Aslında demek istediği: öyle mi canım * biraz daha açsana neyimi beğendin:) vs.
aslında ''hadi biraz daha beni övsene'' demek isteyen erkektir.
belki hiç aynası olmamış fakir erkektir.
böyle diyen bir erkek övülmek istiyordur. övünüz.
"Ben yakışıklıyım ve bunu biliyorum ama senden duymak çok hoş, beni de çok ego manyağı görme." demek isteyen erkektir.
(bkz: neremi neremi)
belki harbiden ciddidir..
ciddi anlamda kendini yakısıklı bulmuyordur..
Daha önce övgü almamış ve alınca ne yapacağını şaşırmış harbiden yakışıksız adamdır.
Aslinda gayet kendindekileri goren erkektir. Beraber oldugu insani o egoist tavirlariyla uzer, ayrilirken de " zaten ben sana laik degilim ki " gibi ifadelerle acitasyon yapar.
zaten kendini yakışıklı bulan erkektir.
içine deve giren erkek.

(bkz: nerem doğru ki)
gerçekten yakışıklı değildir kendisini beğenmeyen bir kız vardır arkadaşları teselli için - lan senin gibi yakışıklıyı nerden bulacak! gibi dostluklarını yaparlar ve o saf da mütavazi ayağına yatar.
gerçekten de yakışıklı olmayan erkektir, erkek yakışıklıysa bunu kabul eder.
güzel olduğunu bilip iltifat aldığında 'yok yaa nerem güzel benim' diyen kızla ölümüne kapışır.
cidden yakışıklı olmayıp bunu söylüyorsa samimiyetsizliğinden, yakışıklı olduğu halde bunu söylüyorsa kendini övme çabasında bir gerizekalı olduğundan kaybeder.
'erkeğin güzeli olmaz.' deyimini bilen ve hayata geçiren erkektir.
Blöf yapan
egolu arkadaşımızdır .farklı mıdır hayır ,yakışıklı mıdır asla ne yapsın hala mütevazı.
mütevazidir. yakışıklı olduğunu biliyordur ama nazar değmesin, insanlar kötü gözle bakmasın istiyordur. utangaçtır birazda.
"fazla mütevazilik kibirden gelir" sözünün kanıtlayıcı niteliğini gözler önüne sermiş erkektir.
iki farklı erkek türü olabilir.

1- trip atan erkek.

2- mütevazi erkek.

ama genellikle 1. seçenek tercih edilmektedir.
yalancıdır.
+yok ya nerem yakışıklı?
-götün yakışıklı.
+nasıl yani.
-yani diyorum ki kaş göz çiz sen oraya, daha bi çekici olursun.