bugün

50 günde TÜBiTAK a müdür dahi olabilirsin, burası Türkiye dostum diyerek seslendiğim öğrenci.
alev alırsın.
kardes ben 2 yil ygs-lys matematige calistim ygs-lys toplam 17.5 net yaptım su an muhendislik okuyorum isin garibi matematikten dd ile gectim siktiret calisma.
edit:ben geometriyide matematigin icinde saydim ayni seyin seyi sonucta
git rehberlik hocana sor bize ne dediğim sorunsaldir.
anasını bile sikersin. adam gibi çalışan birisi 50 gün çok fazla.
ben 23 gun once basladim yarisina geldim, sende yaparsin duzenli olarak bakarsan daha iyi oluyor. gunluk ozel olarak ilgi ve alaka bekliyor. matematik. yok sa olmaz.
Sadece matematikse biter yaninda fizik kimya geometri falan varsa o is zor kardes.
50 gün neredeyse 2 ay. Her gün çalışırsan çok rahat biter.
ygs temel matematik olduğundan siker atarsın da, diğer dersler girerse göte gelirsin ağabey.
ygs konuları 15 günde bile bitirilir asıl zor olan lysdir... diye cevaplanması gereken soru.
50 günde biter ama yapacağın maksimum net 27 di olacaktır oda zekiysen.
durumuna göre değişir. eğer matematik bilgisi 0 ise mümkünatı yok bitmez önce dört işlemden başlanması gerekir. matematik bilgisi iyi ise daha kısa bir sürede bile biter.
Cevabını merak ettiğim soru.
ben 40 günde bitirebilmiştim aslanım yürü.
Çalışırsan istesende başaramayacağın bir derstir matematik. 50 günde bitirmek hayaldir.
tabi olum hatta son gün çalışsan yeterli.
zamına bile koyulur.
Günde 1 saat ten 50 saat, günde 10 saatten 500 saat.

Motoru ne kadar zorlarsan o kadar iyi.
en iyi bilinen konuların daha çok üstüne düşülmesini öneririm.
ötekiler de 50 güne iyi bir seviyeye gelmiş olacaktır. bol soru bol.
günde 300 soru çöz 40 soruda en az 35 net yaparsın.
50 günde matematik değilde beyin bitebilir.
zall'ına bile koyarsın.
YGS mi puhahaha 2 hafta adam gibi çalışsan. Ama hakkını vererek günde 4-5 saat şöyle. Amuda kalkıp çözersin.
Zehir gibi kafan varsa lys bile biter. Bunlar basit şeyler.
deler geçersin.
güncel Önemli Başlıklar