bugün

tecrübeli ve daha önce girmiş, öğrencilerin vereceği önerilerdir.
konu eksiği olmaması 1 ay önceye kadar. ve son 1 ay full deneme çözmek.
sözlükte takılmayı bırakıp deneme çözmek.
Ders çalışmaktan başka ekstra bir şey istemez. Eksik konular oturulup çalışılır.
daha fazla doğru yapmak. garanti.
internetle olan bağ koparılmalıdır.

Sizin gibi liseliler yüzünden biz de rahat edemiyoruz amk. Adam gibi bi yer kazanmadan gelmeyin lan buraya!!1!1
trainer indirip, ctrl+w yapılmalıdır.

ne olacak yahu, gidin test çözün.
konu eksiklerini gidermek,eğer arada deneme çözüyosanız,2-3 kere aynı konuda yanlışınız olmuşsa bırakın denemeyi falan o konuya derinlemesine göz gezdirin çalışın,yararı olur.
fındık, ceviz, bal karışımı, muz felan yenmeli ve enerji arttırılmalı bu sayede daha iyi attırabilirsiniz tecrübeyle sabittir vıyy pardon yannış annamışım amk.
az yanlış, çok doğru.
Eksik konulara yönelmek aynı zaman da bilinen konuları akılda tutmak . Bazı konuların kilit noktalarını bulmak ve YGS de en çok çıkan konulara göre strateji yapmak . Ben kendi dediklerimi yapamadım , siz yapın .
bir öğretmen olarak bana kulak verin;

1:bilmediğiniz soruyu artislik yapıp cevaplamayın.
2:her 15 dakikada bir durun ve 15 saniye soru çözmeden düşünün.
3:takıldığınız soruyu bırakın, sonra belki yaparsınız.
4:eğer çalıştıysanız zaten yapacaksınız. buna güvenin. çalışmayan bir bok yapamayacak.
5:çıkmış tüm soruları çözün.gereksiz yayınlarla vakit kaybetmeyin.
6:heyecan yapacağım diye düşünmeyin, yapılan araştırmalar sınav heyecanının sınav başlayana kadar sürdüğünü ortaya koymuştur.sınav esnasında heyecan yok.
kısacası konu eksiklerini giderip soru çözmek konuya çalışmadan test çözüp full yanlış yaptıktan sonra çalışsam da olmuyo tribine giren arkadaşlar var,abi olayın özü çalışmak kuru kuru test çözerek hiç bi yere gelemezsiniz,ha bi de ben 10 saat çalışıyorum diyen beyinsizler var onlara hiç takılmayın amaç kısa ve verimli çalışmak 10 saat çalışmanın maksimum 3-4 saati verimli zaten.