bugün

bu başlığı açarak başta gençlik ve spor bakanı olmak üzere süleyman ve sözlük moderasyonunu karşıma aldığımı biliyorum ama birinin bunu dillendirmesi gerekiyordu.

evet;

profesyonel kamikaze pilotu nickli meriç kardeşimiz aşağı yukarı 1 ay önce sözlük yetkililerinden biri ile nick altı kavgasına girişti ve karşılıklı olarak aynı üslupla küfürleştiler. meriç kardeşimiz hala çaylak.

dün ise dinozorus nickli sözlük dedesi 2 ayrı başlıkta flood yapıp ana-bacı düz giderek 2 sözlük kuralını birden ihlal etmesine rağmen sadece 1 gün çaylak edildi.

şu an aramızda ve flood yaparak sövmeye devam ediyor.

yetkili ile pkp'nin kavgasında iki tarafı da açık oylayıp, aslansınız, kaplansınız, ooo ne dedi diyen mixer ben olduğum için olay an be an hafızamda. dinozorus'un ettiği küfürler yanında onlarınki "eşek, pislik" seviyesinde kalırdı.

where is the adalet?
bu sözlüğün ne kadar adaletsiz burjuva yuvası olduğunun bir kanıtıdır ne bekliyorsunuz ki.

bende de benzer bir durum olmuştur. bir kızla küfürleşmiştim bana çaylak verdiler ama takip ettim an ve an ona vermediler.
ben böyle kepazelik görmedim. al merici vur ötekine amk.
kime sövdüğüne göre değişir...silik yiyenler de var...
başlık sahabısında bir silivri özlemi gözlemliyorum ama hayırlısı olur inşaallah..

moderasyonumu kimseye yedirmem ben arkadaş..

dini bütün bir dedemiz küfretmişse ne olmuş yani?

hem o sıradan biri de değil..

lütfen silkelenin ve kendinize gelin!

edit: moderasyon ile yazarı karşı karşıya getirme amacıyla yazılmış provokatif entirilerdir bunlar..

lütven oyuna gelmeyelim!
Her zaman yedikleri bok. Ben bu sözlükte 7. Yılına girdim, hep aynı halt. Arkadaslar ben uluslararası bir whatsapp grubunda 3 grup yoneticisinden biriyim. Grupta 257 kişi var ve adamın tekini uyardığım için bana ana avrat küfretti. Ben ne mi yaptım hiçbirşey. Adamı gruptan atabilirdim atmadım hatta karşılık olarak küfür dahi ermedim. Atmamamın sebebi adam bana özelden küfretmişti ve bunun grup kurallarına ters bir yani yok. Kufretmememin sebebi ise sahip olduğum seviyedir. Bunun yaninda kendi reklamini yapan baska bir yoneticiyi ise attim. Ama ben 7 yıldır burada öyle birşey görmedim göremeyiz de...

Çünkü burası zall 'ın ve diğer adminlerin çiftliği olmuş.