bugün

once gaza bir dokunurum, araba 1 metree kadar gider, sonra zank diye fren yapip en az 5 saniye bekletirim pezevengi. O aynaya baktigimda sinirden kipkirmizi olmus yuzlunu gorunce tum keyfim yerine geliyor.
sarı yanar yanmaz kornaya basan yavşaktan 1 tık daha iyi sürücüdür.

not: nerde olursa olsun gereksiz yere kornaya basanın 7 ceddini...
şaka la şaka... sen kornaya bas... kornada sana bassın.
istanbul için ; adam gibi adamdır. neden dersen açıklayayım. 15 seneden fazladır bu şehirde istisnasız her gün trafiğe çıkıyorum ve yeşil ışık yandığında değil yeşil ışığın yanmasına 5-6 saniye varken kornaya abanıyorlar genelde. dolayısı ile yeşil yanınca kornaya basan adam candır. diğer 7 aylıkları düşününce tabi..

pzvnkler sanki ameliyat masasında bekleyen hastaları var ve ameliyatı bunlar yapacakmış gibi her birisi çok acil bir yerlere yetişmek zorundalar sanki. kır önüne direksiyonu indir arabadan sor yüzde 80 i kahvede okeye/batağa falan yetişmeye çalışıyordur. o kadar önemli işleri var yani daha yeşil yanmadan abanıyorlar kornalara..
caddeyi kesen şeritteki araçlar durunca kornaya basan adamdan yeğdir. çok acaipler lan. kırmızıda mı geçeyim kardeşim sapık mısın ey dolmuşçu?!
yeşil olsa yine iyi. sarıyı gördü mü basıyor namıssızlar.
bunun evrimleşmiş versiyonları bile var. dolmuş şoförü malumunuz, kornaya basmayı oldukça seven şoför profilidir.

günlerden bir gün; maslak'tan, tarabya istikametine doğru yol alıyorum. derbent ışıklarda beklemedeyim. orta şeritteyim ve sağ şeritte magirus marka dolmuş. yeşil ışık yanar yanmaz kornaya bastı ve hiçbir şey olmamış gibi devam etti. ilerde insan falan da yoktu. bunu ne amaçla yaptı derseniz eğer; tamamen refleks olduğunu düşünüyorum. günüme neşe kattığı için kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

edit: en ön sırada olduğumuzu eklemeyi unutmuşum.
Lan ben seyir halinde arkamdan kornaya bas bas basani gordum. Aynadan baktim dörtlüleri yanmiyor. Yavasladim yavasladim kacamayacagi biyerde durdum. Indim asagi parmaklarimi birbirinin arasina sokup çıtlattim. Boynumu saga sola hizlica cevirmek suretiyle kıkırdattim. Hapishane filmlerinde kavga etmeye hazirlanan çete üyesi imajı verdim kendime. Çokta güzel yakışti. Ben arkamdaki araca yaklasirken bu kornaya basan totoş yavaşça cami kapatmaya basladi. Cami iki tiklattim
-aç camı dedim acelenmi var bilader Dedim Hastanmi var dedim
-yoo. Dedi.
-peki bilader dedim, o zaman kasiniyon sen. Kafasini ensesinden kavradim kafasini direksiyonu ortasina bam bam bam bam vurdukca kornada daat daat daat ötüyordu. Siktimin andavali.
Zevk icin, tahrik etmek icin kornaya basmak nedir amk.
ben önünde araba olmadıgı halde sırf yeşil yandı diye kornaya basanını da gördüm.
Benim için iğrenilenler listesinin başını çeken adamdır. Ulan saniyede 100 km hıza mı ulaşsın vatandaş bre mal. Adam vitese atacak gidecek zaten.
en asil duygunun insanıdır.
tam geçecekken inadına yavaşlamama sebep olan adamdır.
direk aynadan yüzüne bakıyorum ibnenin, sanki kornaya o basmamış!

ecdadını siktiğim magandası!

arabada sopa var, sikerim ben onu!
inadına gaza basmamak gerekir. böylece trafikte adam olmayı öğreneceklerdir.
Adanada sarı ışık yanar yanmaz kornaya basılır ama yinede siz bilirsiniz tabi.
türkiye böyle tiplerle dolu. sanki, nereye ne yetiştirmeye gidiyor.
denk geldiğim anda ellerimi camdan dışarı salıp ne var ne muagoim diyesim geliyo valla.
yemin ederim daha iki üç gün önce yaşadım, yeşil ışık yanmadan 2-3 saniye önce kornaya bastı adamın teki, sonra yeşil yandı. bu nasıl bir matematiktir.
yeşil yanar yanmaz kornaya bassa yine iyi. hayır, sarıda basıyor da demeyecem. adam yandaki yolun ışıklarında yeşilin yanıp söndüğünü gördüğü gibi kurtlanıyor.
onun amına koyiim ben.

o kadar sinirliyim.
Geri vites yapilip arabasina carpilir o korna agzina sokulur ve yola devam edilir.
STRESLi VE ACELECi AYNI ZAMANDA ÜŞENGEÇTiR.
Anası tarafından sıçarak doğrulduğu için her ortamda aceleci olan orospu çocuğu insandır. Kornaya basar altında Corvette var gibi. Sonra dikiz aynasında layık olduğu boyuta ulaşır. Sinek gibi küçülür gerizekalı.
kaba saba biridir.
allahın belası adamdır.bir saniye ile dünyayı kurtaracak sanki.yapmayın böyle şeyler iyi insan olun.
sarıda basan adam ile akrabalığı olduğu kesindir. boş yere gürültü de yapar. ehliyetlerini alamıyor muyuz bunların?
Kendisi kornaya basmazsa arabaların ilerlemeyecegini düşünen insan.
Taksicidir efenim. Meslek hastalığıdır.
güncel Önemli Başlıklar