bugün

yersiz turist gelmesin zaten denir bu habere.
hani kadın erkek eşitti, bu ne kardeşim ya şakamısınız siz, yani o kadar doluki oteller paran olsa dahi tatil yapamama ihtimali var. o zaman bilumum kekoyu da temizlesinler büyük şehirlerden yok yok hatta kız arkadaşı olmayanları bence evden dışarı falan çıkarmamak lazım.
not: haber balon haber falan değildir, 3 arkadaşım beraber tatil yapmak için rezarvasyon yaptırmak istediler ve 3 otelden damsızsanız alamayız diye cevap aldılar.
damsız olmak yeterince büyük bi sorun değilmiş gibi şimdi de tatil hakkının elden alındığı ifade oluyor bu. yani tatil yapmak için hali hazırda dam olacaksa illa, e o zaman zaten toplumun en şanslı kesimine hak tanımanın ayyuka çıkartılmış hali oluyor bu.

üstelik tatil aşkı, yaz aşkı diye bi şey vardı benim bildiğim. elinin altında kız yoksa tatil yapma hakkın da olmayacaksa yaz aşkı da yasaklanmış demek ki..

gerçi zaten tatil de uzak bana, kız da ama.. ne bileyim geyikliyoruz işte.
bu durumda acentalar pezevenk oluYOR.
Ne yapalım bizde köye gideriz memlekete zaten tam da iş güç zamanı arpanın buğdayın tozunu yutalım biraz.
Parayı cebine koyan her kerroyu 5 yıldızlı otelde ağırlarsanız olacağı budur.
Sebebini anlıyorum. Kızlara kadınlara salça olup rezillik çıkarmasınlar diye. Ama şimdi ben kendi başıma sadece kafamı dinlemek için iyi niyetle bir yere gidip tatil yapamayacak mıyım?