1. 1.
    en rezil hissedilen anlardır. bir zamanlar fakülte önünde Çay standı vardı, etkinlikler düzenleniyordu Çay standı önünde duran yaşlı amcaya, dayı bir çay Verde içelim dedim ve arkadaş jet hızıyla beni çekti götürdü ve dedi ki lan gerizekalı o adam fakülte dekanı.
    9 ... haydigelgidelim
  2. 2.
    Bağlama çalarken yanlış notaya basıp istemsiz olarak müziğin amacı dışına çıkması ve toparlaması zor olması.

Şüphesiz!
    ... kara hakan
  3. 3.
    Karşınızdaki insanın ismini defalarca yanlış söylemeniz ve buna karşılık o insanın sizi bozmaması. Daha sonra ortak bir arkadaşınızın o kişinin yanında size onun ismi şu bu demesi. Üstelik bu kişi hoşlanılası bir kız ise.
    ... fadef
  4. 4.
    duvar dibine çöğdürürken enselenmek
    kız arkadaşla akrabalara yakalanmak
    sesli pırtlatmak
    31 çekerken odaya birinin girmesi.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  5. 5.
    Sabah sınava gittiğin de aç karnının guruldaması bazen osuruk sesi gibi ses çıkması.
    ... doublekerem
  6. 6.
    Kıçı kaşırken birisiyle göz göze gelmek.
    ... 1 station insani
  7. 7.
    Bir zamanlar hoşlandığım bir kız vardı ondan hoşlandığımi göstermek için evinin karşısına ismini yazıp yanınada bir tane kalp koymuştum ben o an kızı beklerken annesi çıktı 10 saniye kadar birbirimize baktık sonra topukladım arkamdan baya bi sövdü bu anı ne zaman aklıma gelse utanırım :(
    ... johnfitzgeraldkennedy
  8. 8.
    Geçen gün kuzenimde kalmaya gittim ve dönüşte arkadaşıma uğrayacaktım. Markete uğrayıp dedikoduluk çekirdek ve dertleşmelik kahve alıp yoluma devam ettim. Poncik poncik yururken tak diye bir ses duydum fakat çok da önemsemedim. Neden benden gelsin ki ? Derken hemen hemen benim yaşlarımda üç tane suriyeli arkadaşımız abla abla diye seslenmeye başladilar. Arkamı dönüp baktığında sirt çantamin fermuarinin patladığını ve çocukların yerden benim pijamalarımı vs. toplayıp bana getirdiklerini gördüm. Görmez olaydım. O an gerçekten yerin dibine girmek istedim. Çocuk bir ayicikli pijamaya bir de bana baktı. Ne diyebilirdim ki. Ayrıca abla anandır. Nerem abla benim.
    ... selulit kralicesi